Новые Советы

2769

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Телефонний кабель: що може бути банальніше?

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Телефонний кабель: що може бути банальніше?

Якщо у вас будинку є телефон або ж ви просто живете у великому місті ми впевнені, що телефонний кабель ви бачили далеко не один раз і навіть, можливо, не уявляєте собі річ, більше банальну, чим ця. Однак ми запевняємо вас, що про телефонний кабель ви знаєте далеко не все...

Почати коштує, мабуть, з того, що являють собою телефонні кабелі. Отже, телефонні кабелі, або як їх називають більше «офіційно» кабелі зв'язку телефонні, являють собою проведення, які призначені для стаціонарної абонентської проводки (відкритої або закритої) усередині або зовні будинку. Всі кабелі зв'язку телефонні мають струмопровідні мідні жили, діаметр яких дорівнює всього часткам міліметра. Всі ці жили, у свою чергу, мають особливу ізоляцію (повітряно-пористої або пористо-паперової). Ізольовані пари відрізняються певними квітами й скручуються в кабелі. При цьому з'єднати їх можна двома способами: повивной і пучковою скруткою

У тому випадку, якщо телефонний кабель має пучкову скрутку - він володіє більш ніж ста парами жив, які разом з обмоткою, про яку ми вже згадували вище, скручуються з десятипарних пучків. При цьому окремі пучки обмотуються спеціальною стрічкою. У тому випадку, якщо кабель володіє більш ніж десятьма парами, його скручують зі стопарних або ж пятидесятипарних пучків. Кожне проведення має один рахунковий пучок і одну напрямну, які відрізняються по кольорі стрічки (про неї ми теж згадували вище).

Якщо ж телефонний кабель має повивную скрутку, то він відрізняється наявністю, так званих повивши, які спрямовані в протилежні сторони. Вони також обмотуються особливою стрічкою, як і у випадку з пучковою скруткою. При цьому на кабель також накладається свинцева оболонка й особливі захисні покриви.

Телефонний кабель: види

Телефонний кабель залежно від мети використання ділиться на:
    зовнішній (у випадку, коли прокладка телефонного кабелю передбачається в колекторах, телефонних канализациях, на підвісках; отут традиційно використовується кабель телефонний Тппеп);внутрішній (у випадку, коли монтаж телефонного кабелю передбачений усередині приміщення).

Крім того кабелю також діляться на:

    неекрановані й екрановані;без гідрофобу й сним.

Підключення телефонного кабелю

У багатьох споживачів виникає той самий питання, коли вони тримають 4 жильний телефонний кабель у руках і бачать 2 х жильний кабель (його ще називають плоский кабель), що стирчить зі стіни. Питання полягає в наступному: «Як підключити телефонний кабель?». На це питання ми зараз постараємося вам максимально зрозуміло відповісти.

Насправді підключення телефонного кабелю в такому випадку неймовірно просто. Ні схема, ні распиновка, ні прозвонка вам отут не знадобляться. Отже, усе, що вам потрібно, у такому випадку - це підключити будь-які два проведення зі свого четирехдольного кабелю до двох проводів двожильного. «А як же два інших проведення?», - маючи на увазі четирехжильний кабель, запитаєте ви. А вони просто будуть «про запас» - їх торкати й зовсім не потрібно. Всі дуже легко, не чи правда?

Ремонт телефонного кабелю

Ще одне досить спірне питання, що часто виникає в споживачів, стосується того, як у домашніх умовах зробити ремонт телефонного кабелю. Відразу відзначимо, що в ряді випадку це просто неможливо (якщо запасу вільного кабелю у вас просто немає), а в ряді випадків економічно недоцільно (можливо, варто просто купити й прокласти новий кабель).

Однак якщо телефон вам потрібний прямо зараз і під рукою є паяльник, изолента, ніж або ножиці (щось гостре, щоб зняти ізоляцію й відрізати ушкоджена ділянка кабелю) ви цілком може полагодити кабель і самотужки, не виходячи із квартири. У першу чергу, знайдіть ушкоджену ділянку кабелю, його, швидше за все, буде видно неозброєним поглядом. Потім отрежьте його (на сантиметр вправо й уліво). З обох кінців кабелю зніміть ізоляцію приблизно на сантиметр, а потім спаяйте проведення так, щоб їхнього кольору збігалися. Якщо подзвонити вам потрібно терміново, то проведення можна й просто скрутити (також по квітам), але сигнал може бути поганим або ж його взагалі може не бути. Після цього кожне спаяне проведення потрібно обмотати изолентой, а потім зробити всі т же саме, з'єднавши всі проведення в один кабель. Ремонт кабелю зроблений, поздоровляємо вас!

Будет Вам Полезно
Месторасположение спальной комнаты Оформление спальни своими руками обычно начинае
Пакувальні матеріали (словник термінів) | хозтовари й побутова хімія Паперові пакети
Что мы делаем, когда нужно распилить доску? Понятно, что берем в руки пилу. Вопрос – в т
Как бы ни старались умалчивать эту тему эстеты, но сливные бачки, как, впрочем, и унита