Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2550

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6052

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як зробити стеля рівним

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як зробити стеля рівним

Якщо виникає проблема, як зробити рівна стеля, те можна не розбудовуватися - це не ставиться до невирішеної проблеми всесвітнього масштабу. При бажанні ідеально рівним можна зробити будь-яка стеля: справа в основному буде впиратися тільки у фінансові можливості. У сьогодення ж час існують два основних способи, які дозволяють домогтися ідеально рівної стелі.

У першому випадку обробка стелі, відповідно до будівельної термінології, буде зватися - «сира», а в другому - «суха». «Сирий» спосіб дозволяє створити рівна стеля за допомогою нанесення спеціальних сумішей, який обробляють попередньо підготовлену поверхню. "Сухий" метод одержав свою назву за рахунок застосування сухих оздоблювальних матеріалів, до яких сміло можна віднести різні плити, панелі, рейки й так далі.

Але, як зрозуміти, який спосіб і коли краще застосовувати? Творці рівних стель не приховують етого: необхідно визначити наскільки максимальний перепад висоти нерівностей дана стеля має. Якщо величина «нерівності» становить не більше 5 сантиметрів, то гарний результат буде отриманий і із застосуванням «сирого» способу обробки.

При зовсім невеликому перепаді величини - до 0,5 сантиметрів - краще скористатися спеціальною шпаклівкою, що вирівнює. Обробка стелі в цьому випадку буде зводитися до наступного: шпаклівку потрібно нанести на стелю, а після висихання відшліфувати дрібнозернистим наждаковим папером.

У випадку ж, якщо виявлені перепади висоти в 2-3 сантиметра, те, схоже, одною шпаклівкою вирішити проблему не вдасться: давайте використовувати армирующую сітку, за допомогою якої на стелю буде накладений образний «бандаж». Така сітка буває двох видів - малярська й металева. Найчастіше використовується малярська, котра схожа на марлю або медичний бинт. За допомогою клею ПВА її клеять на стелю, а потім покривають шаром штукатурки. Останнім часом виробники стали випускати малярську сітку, що самоклеїться

Металева сітка застосовується в тому випадку, коли потрібно нанести товстий шар штукатурки - від 3 до 5 сантиметрів. При цьому сітку кріплять за допомогою спеціальних гвоздиков, скоб і так далі. Але незалежно від виду застосовуваної сітки, після висихання штукатурки, потрібно нанести ще й шар шпаклівки. Якщо очікується, що потовк потім прийде красити, то необхідно буде нанести також і шар ґрунтовки.

Але якщо такий «сирий» спосіб вирівнювання стелі Вам не підходить, то набагато простіше й ефективніше зробити фальш-потовк. Такий метод називається «сухим», тому що він обходиться без бруду під час роботи: він заснований на створенні декоративної конструкції, яка б повністю закривала рідну стелю. Сьогодні прийнято використовувати три основних варіанти створення фальш-стель: підвісні й натяжні стелі, а також обшивання стелі.

Як бачите способів того, як зробити стеля рівним, багато. Який же з них буде самим підходящої для стелі Вашої кімнати - визначати тепер Вам

Будет Вам Полезно
Для того, щоб зробити кріплення різних конструкцій у поверхнях бетонного, кам'яного, де
Наближаються холодні зимові місяці, і багатьох власників заміської нерухомості хвилю
Пінобетон - це досить простий матеріал, що виготовляється на базі розчину, що у свою чер
Як відомо, при будівництві найчастіше доводиться зіштовхуватися із цегельною кладкою,