Новые Советы

2720

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6038

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2900

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Що робити, якщо Ви затопили сусідів

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Що робити, якщо Ви затопили сусідів

Не дуже давно на форумі прочитала інформацію про те, що потрібно зробити, якщо вас «затопили» сусіди, і вирішила сама розповісти про те, як мені допомогла моя подруга-юрист упоратися з подібною ситуацією: тільки в цьому випадку «затопили» не мене, а я допомогла своїм сусідам «обновити» ремонт. А все відбулося так. Прийшла додому й виявила, що на підлозі в моїй ванній кімнаті вже «басейн». Природно, з візитом прийшли до мене незабаром і сусіди, які гнівно зажадали вирішити проблему на їх користь. Дії ж мої при цьому минулому такими:
Природно, я викликала працівника аварійної служби. «Хлопці» приїхали швидко й перекрили стояки й вентилі. При цьому також з'ясувалося, що винувато в даному потопі все-таки я, тому що буквально кілька місяців назад міняла сантехніку у ванною (змішувач) і щось там виявилося не сильно якісним.
Наступного дня пішла до сусідів і разом з ними намагалася прийти до загальної думки про те, яку суму грошей я повинна їм дати за таку несвідому «псування» їхнього майна. Але, на жаль, - їм, очевидно здавалося, що я пропоную занадто мало, а в мене ж зложилося враження, що вони хочуть обновити всю свою квартиру за мій рахунок. Загалом, пристойно поторгувавшись, до загальної думки ми не прийшли
Подзвонила подрузі-юристові й запитала, що мені робити далі. Тому що сусіди грозили судом, то я теж вирішила «шукати» правди там. А для початку я знайшла в газеті телефон незалежного експерта, созвонилась із ним і ми разом пішли «відвідувати» моїх сусідів знизу.
Коли у квартирі сусідів викликаний мною експерт проводив огляд і складав акт, я, дотримуючись ради «особистого» юриста, звертала увагу експерта на те, що у квартирі давно не робився ремонт, а також указувала на конкретні особливості ушкоджень, які були зроблені явно до мого «затоки». При цьому сама намагалася перевірити всі виміри псування, тому що за зайве платити не хотілося.
Наприкінці візиту експерта, прочитавши уважно акт, у цілому я залишилася задоволена, тому що все було описано грамотно й точно. А через кілька днів я на руки одержала також офіційно завірений їх «конторою» документ, у якому вже чітко була зазначена сума збитку, що мені потрібно було виплатити сусідам. І вона мене теж улаштувала: тому що була на порядок нижче того, що вимагали мої «милі» сусіди з мене спочатку.
Домовившись попередньо із сусідами про зустріч, ми з подругою (ну, що юрист) нанесли їм свій візит. Поговорили й прийшли на підставі складеного незалежною експертизою акту до загальної думки про те, що суму я буду сплачувати їм зазначену в цьому документі й ніяку іншу. І, у принципі, вони швидко із цим погодилися: очевидно допоміг, офіційний вид «паперу» і грамотна мова юриста
Тоді ми уклали з ними «світова угода» - миючи Світла принесла договір - там розписалися, і я віддала имденьги.

І напоследок, хотілося б порадити людям, оказавшимся в такій ситуації, вибрати «золоту середину» у рішенні конфлікту. Тобто не варто відразу бігти за грошима й віддавати «затопленим» сусідам стільки, скільки вони просять, хоча(!) при цьому явно ви вважаєте, що названа сума трохи більше реальної. Але в теж час не варто доводити, мені здається, справа до суду: усі, хто туди зверталися хоч раз, зрозуміють, про що я - занадто все там іде повільно й не сильно ефективно. Хоча, звичайно, кожний вирішує, як йому зручно.

Будет Вам Полезно
Мембранна покрівля: переваги, достоїнства, застосування | така потрібна покрівля Виго
У цей час залізобетон став основами зведення висотних багатоповерхових будинків, у с
Композитная базальтовая арматура создается на основе использования нанотехнологий.
Як відомо, опалювальний процес будь-якого житлового й не житлового будинку несе в собі