Новые Советы

2770

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6129

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Казани на різних видах палива

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Казани на різних видах палива

Види казанів розділяються на види залежно від використовуваного палива. Вони бувають: електричні, газові, жидкотопливні (на дизельному паливі), твердотопливні, комбіновані (можуть працювати на різних видах палива).
cotelvdom

Електричні казани

Уважаються одними із самих екологичних, чистих, тому що не коптить. Електричний казан безпечний у побуті, тому що немає дотику з відкритим полум'ям. Його досить просто використовувати. Він компактний, звичайно має невеликі розміри. Устаткування коштує відносно недорого.
topka На електродах і тенах високої якості не утвориться накипу після декількох місяців безперебійної роботи, нагрівальні елементи в електричному казані працюють майже безшумно.
stroymart ДО недоліків електричного казана ставиться ціна, що доводиться платити за використану електроенергію. Крім того, якщо будинок більше 100 кв. м. електричний казан не подужає всю площу - його потужності не вистачить, щоб добре прогріти весь будинок (у цього казана не таке високе КПД). До такого казана потрібна обов'язкова електропроводка. Якщо в регіоні часті перебої з подачею електроенергії, то від цього виду казанів теж краще відмовитися.

Газовий казан


sant. by Найкраще вибирати газовий казан, якщо поруч із будинком проходить газова магістраль. Газ - самий популярний і дешевий вид палива в нашій країні. Цікаво, що половина опалювальних казанів, які встановлюються в Росії, харчуються цим паливом. Звичайно, для одержання такого палива можна використовувати й балон зі зрідженим газом, але це буде дороге задоволення. Тоді такий спосіб опалення можна проектувати як запасний. Достоїнства газового казана незаперечні: він простий в експлуатації, споживає недороге паливо при високому КПД і підійде, щоб обігріти будинок великої площі.
elite-service. kiev Серед недоліків або складностей, пов'язаних з ним - прийде одержувати дозвіл Газгортехнадзора перш ніж його встановити. Для газового казана обов'язково потрібно проектувати й будувати димохід (тобто прийде витратити гарні гроші на проектировку, підведення газу й розведення). Казану потрібно добре провітрюване приміщення з виходом на вулицю. Газовий казан, як уважають фахівці, не потрібний у будинку маленької площі. Якщо тиск газу нестабільно або залежить від сезону й пори року (улітку краще, узимку - гірше), можуть відбуватися погіршення в роботі системи або її повне відключення. Крім того, газовий казан може коптити.

Жидкотопливний казан

Рідке паливо на сьогодні по популярності посідає друге місце в Росії після газу. У його використанні є великий ряд переваг, але й від недоліків нікуди не дітися. Ті, хто вирішив палити казан рідким паливом, треба все зважити.
uspeh-spb Отже, робота з рідким паливом (соляркою, гасом, мазутом, дизельним паливом, бензолом, синтетичним паливом) практично не залежить від зовнішніх комунікацій: не треба тягти кабель, як у випадку з електричним казаном, не треба вести газопровід. Казан на рідкому паливі не залежить від загальних інженерних структур. У нього високий рівень КПД і мінімальне забруднення навколишнього простору. Жидкотопливний казан по своїй потужності ідеально впише у великий будинок, а в маленькому його вже буде «тісно».
moikompas ДО недоліків можна віднести високі витрати на паливо під час експлуатації. Як правило, для казана, що працює на рідкому паливі, потрібні свої «комплектуючі» - ємності для зберігання рідкого палива й гарна дорога до будинку, для підвозу палива. Для нього, як і для газового казана, потрібне окреме приміщення з витяжкою. Він також може коптити й вимагає додаткового відходу

Казани на твердому паливі


olx На відміну від більшості попередніх видів, казан на твердому паливі підійде для маленького дачного будиночка (до 60 кв. м). Тут зустрічаються два основних підвиди - сталеві й чавунні казани. Сталеві вважаються більше сучасними, вони обладнані топленням з жароміцної сталі, зручніше й виглядають современнее. Саме головне - такі казани у випадку поломки можна ремонтувати. А чавунні казани, як правило, ремонту не підлягають: їхній корпус і секції монтуються в заводських умовах і після розбирання практично не собираеми.
teplonet До твердого палива, яким можна палити такі казани, ставляться дрова, рослинні відходи, торф, вугілля, горючі сланці, кокс брикети й т.д. Основним достоїнством такого казана є його екологичность (у порівнянні з казаном на рідкому паливі). А недолік -потрібно постійно стежити за топленням і підкладати дрова

Комбінований казан

Для тих, хто сумнівається або губиться в здогадах варто подумати про придбання й установку на дачі комбінованого казана. Варіації можуть бути різні: газ - рідке паливо, рідка паливо-електрика.
sadovodu Існують і зовсім універсальні, прямо таки, чарівні казани, які можуть працювати на всім відразу: газі, дровах, куті, рідкому паливі й електриці. Замічено, що комбіновані казани, спроектовані під різні види палива, виявляються досить якісними й довговічними конструкціями й служать справно протягом довгого років. Якщо не вистачає палива або зламався пальник, завжди можна перемкнутися на інший режим опалення. І не переживати, що біг гарячої води по трубах у дачному будиночку раптом перерветься.
teplomarket Якщо підбивати підсумок, при виборі потрібного казана варто враховувати багато різних факторів і із двох зол вибирати менше. Або, навпаки, з декількох привабливих варіантів вибирати кращий. Важливо ще раз прикинути, скільки буде коштувати опалювальне встаткування і його установка; чи легко буде придбати запчастини, якщо казан зламається; наскільки доступний і дешевий у вашій місцевості (регіоні) обраний вид палива - місцеве воно або привізне; чи можливо буде встановити комбіновану систему опалення; є чи в казана система автоматичного керування процесами; чи впише казан і комунікації до нього в архітектуру даного будиночка; і не забути напоследок про кліматичні умови й природних факторах у яких коштує дача. Це теж може виявитися важливим

Будет Вам Полезно
С течением времени любой дом начинает разрушаться. Первым подвергается разрушению фа
Тому що будинки ставляться до довговічних будівель, які зводяться для експлуатації в
Тридцятилітні частини антиобледенительной системи для покрівель Будь-яка антиоблед
Запах каналізації зі стоків і унітаза Після заміни сантехніки або по закінченні деяк