Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6138

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Декорування вікон. Штори в кімнаті

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Узнай больше о кухне Подробнее тут

 


Декорування вікон. Штори в кімнаті

Як не промахнутися з вибором штор

Штори, текстиль, квіти - прикраса будинку після ремонту лягає на жіночі плечі. Чоловік у будинку відповідає за технічну безпеку прибитих їм шаф, навешенних стель, убудованих унітазів. Жінка повинна відповідати за стиль, бантики й подушки. Так що, ради на вибір штор на голі вікна завжди адресуються, у першу чергу, господаркам. Перед вами коштує вікно - велике, з гарними рамами, добротне, але звичайне вікно. З ним треба щось створити, щоб воно стало гарним, яскравим, затишним, незвичайним. Усього цього можна досягти. Тільки вибираючи штори, треба дещо пам'ятати.
Якщо вітальня - занадто яскрава, у ній є присутнім помітна по кольорі оббивки меблі, або стіни без жалю пофарбовані в кричущі кольори, на вікнах краще не відіграватися, а вибрати штори спокійні, нейтральних, приглушених тонів, не занадто помітні в інтер'єрі. В маленької кімнаті штори з яскравим і занадто великим малюнком створять відчуття тісноти. Занавеси, розташовані від стелі до підлоги зрительно збільшують висоту приміщення. Вертикальні смужки на шторах «піднімають» стеля, а горизонтальні зрительно збільшують довжину стіни.
artdis Стиль, колір, драпірування й обробка штор залежать від функціонального призначення приміщення й меблів, що у цій кімнаті коштують. У кабінет, строгий зал не підійдуть «легковажні» занавеси, точно також, як у дитячій кімнаті погано будуть смотреться вигадливі непрактичні штори. Іноді буває важко підібрати штори до певних меблів. Гарним ходом може стати рішення зшити чохли на меблі у тон фіранкам у кімнаті. Красиво будуть смотреться штори, близькі по колірній гамі до кольору оббивки меблів. Якщо в кімнаті на стінах висять килими або гобелени, які самі є предметом декору, то колір і стиль штор потрібно обов'язково сполучити з ними, інакше можливий дисонанс.
artdis Стиль і тканина штор залежить від розмірів і форми вікна (які можна за допомогою тканини скорегувати або вигідно підкреслити). До вертикально витягнутих вікон підходять всі види штор. До маленьких вікон можуть краще інших підійти штори з ламбрекеном або жалюзі (зрительно збільшать їх). Круглі (як ілюмінатор)вікна або вікна-арки є зміст драпірувати різними видами штор і тканини (розділити вікно на дві частини вертикальними й горизонтальними занавесями). Також важливо враховувати, на яку сторону виходять вікна. Вікна, що виходять на південь, краще одягати в більше щільні занавеси, чим ті, що дивляться на північ. Підійдуть двошарові, з подкладкой портьєри з гардинами або жалюзі, за допомогою яких можна точно регулювати природне висвітлення. У той же час, якщо приміщення занадто печеня, теплі драпірування краще не використовувати, а в холодних приміщеннях загородити вікно від протягів щільними подвійними шторами по максимуму.

Види штор

Видів штор дуже багато. Можна, звичайно, обмежитися стандартною парою: тюлеве полотно й гардини з непрозорої щільної тканини. Але якщо хочеться оригінальних фіранок, варто небагато вивчити види штор, і ідеальний варіант знайде сам себе. Французькі штори являють собою щільне шовкове полотно, що багаторазово прошнурували.
www. status-decor За допомогою цих шнурів його можна піднімати й збирати в карниза. Такі штори всі могли бачити у своєму житті в театрі - красиво присборенні суцільні полотна. Вони ставляться до класу піднімальних штор - не розсовуються в сторони, а піднімаються нагору. Шиють французькі штори з легких тканин: батисту, шовку, тюлю, вуалі, органзи світлих і пастельних тонів, гладких або з візерунками. Тканина повинна бути еластичної, щоб лягала м'якими плавними складками. Австрійські штори схожі на французькі - такими ж піднімальними, прошнурованими, спадаючими складками. Але відмінність у тім, що сильно прошнуровано ці штори головним чином, у підстави.
e-grand І коли їх піднімають нагору, їхній низ починає нагадувати гарні хвилі, вишуканий ламбрекен, а верх полотна залишається більш-менш гладким. Римські штори - теж із сімейства піднімальних. Але вони набагато простіше австрійських або французьких. У чомусь схожі на жалюзі (усередині горизонтальні тверді планки, але зовні рівне полотно, розділене на рівні секції).
djournal Якщо піднімати римські штори, вони збираються в горизонтальні складки. Обмежень на вибір тканини немає - їх шиють із льна, оксамиту, велюру або тюлю. В опущеному стані через те, що відсутні складки на прямому полотні будуть особливо красиво смотреться малюнки й особлива фактура тканини. Японські штори - теж у чомусь родичі вертикальним жалюзі.
mirshtorok Ставляться до розряду екранних або панельних штор. Довгі полотна тканини натягнуті між твердими рейками. Можуть виглядати як панель або ширма, що закриває вікно. Підійдуть для кімнат, оформлених у стилі мінімалізму, ганьби-тека, східному стилі. Рулонні штори найчастіше виготовляють із бавовняних або лляних волокон. Вони мають вигляд рівного полотна тканини з утяжелителем унизу й верхнім краєм, закріпленим на металевій трубі. При відкриванні полотно намотується на цю трубу. За допомогою рулонних штор можна повністю ізолювати приміщення від світла. Часто рулонні штори вішають на вікно разом зі звичайними фіранками, і створюють цікаві комбінації. Штори з ламбрекеном схожі на класичні розсувні фіранки. Ламбрекен - це прикрашає верхню частину віконного прорізу поперечне драпірування із щільної тканини з воланами, складками, кистями. Штори з ламбрекеном можна виконати в різних стилях - від простого, близького до сільських занавесочкам, до розкішного, богатого оздоблення. Дуже цікаво й вишукано смотрятся схрещені штори.
artstyle. web-box Такі занавеси утворені із двох полотнищ тканини, які з'єднали по верхньому краї, а потім розвели донизу до різних сторін вікна. Схрещені штори стаціонарно закріплюються на рейці над вікном або перекидаються через карниз (так що можуть бути навіть єдиним шматком матерії). Штори-Плісе створюють із плісированої тканини, і видали вони виглядають точнісінько як жалюзі. Але це тканина - гарна, м'яка тканина, що прекрасно виглядає в сполученні із прямими довгими гардинами до підлоги й традиційними портьерними тканинами.
artdis

Карнизи, аксесуари й прикраси для штор

До кожного стилю й виду штор додаються не тільки всілякі каталоги тканин, але й ті деталі, які допомагають ці штори закріпити й виділити в просторі. Незліченна безліч карнизів - дерев'яні, залізні, пластикові, під старовину, скляні, струнні. З-під оригінальних штор може визирати не менш спритний наконечник для карниза (стріла, спис, квітка, гарний набалдашник, кисть, іграшка). Скляні карнизи, майже невидимі, можуть створити ефект висячих самих по собі в повітрі штор. Як карниз деякі дизайнери пропонують використовувати усе більш-менш пряму й довге: оброблену, красиво вигнуту галузь дерева, елементи хокейної ключки, водопровідної труби з вентилем або дачною лопатою.
diyideas Крім самих гарних штор існує ще величезна кількість гарних прикрас для штор. Загалом, масло масляне, але виходить жваво. Серед прикрас - кисті для обвязи портьєр і подхвати зі стрічками, галунами, помпонами; шпильки у вигляді квітів, метеликів, перлин. Аплікації у вигляді іграшок або нічних зірок.
supershtori Зважившись незвичайно й ґрунтовно прикрасити своє вікно, господарка повинна в останній момент подумати, а чи не буде вся ця прекрасна, накручена й потягнута тканина загороджувати, наприклад, вид на гарні, суворі й древні гори або море зі світанком, або місто, що як на долоні? Якщо буде - то штори краще зробити простими, прозорими, тонкими, щоб вони не відволікали від головного (мінімум закритості, максимум виду й світла). Якщо ж за вікном - сіра бетонна стіна або твердий індустріальний пейзаж, то можна перетворити вікно в рівне джерело світла, вибравши напівпрозорі більше щільні штори, не проникний сумовитий вид з вулиці, а тільки світло

Будет Вам Полезно
Говорячи про вологість у домашніх умовах, часто нас може турбувати тільки цвіль, що не
Для того, щоб зайнятися утепленням підвалу існує, як мінімум, три причини: - зниження те
Гостиная – приемная для гостей, зал, место отдыха семьи, общения с друзьями, будуар или
Стельові плінтуси роблять із полістиролу, спіненого в процесі екструзии Газами, зовсі