Новые Советы

2722

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6039

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2901

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як здійснити газифікацію дачі або будинку

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як здійснити газифікацію дачі або будинку

Як правило, квартири в міських будинках сьогодні газифіковані. Газові плити й казани автономного опалення харчуються газом із загальної магістралі. У віддалених і важкодоступних місцях, де немає газопроводу, застосовується автономна газифікація. Газ може подаватися з підземних газових сховищ, називаних газгольдерами, які обладнаються безпосередньо поблизу житла або з балонів, що поставляються кожному споживачеві індивідуально. У сховищах, так само як і в балонах утримується зріджений газ, що представляє собою синтетичну суміш пропану й бутану, одержувану як побічний продукт переробки нафти. Тиск подаваного газу, за допомогою спеціальної апаратури настроюється на величину необхідну для стійкого горіння в казанах і плитах. Робота такої системи газопостачання контролюється спеціальною автоматикою.

Що потрібно для газифікації

Досить часто саме в такий спосіб здійснюється газифікація частки будинку. Ємності, призначені для зберігання зрідженого газу, як правило, закопуються в землю, на глибину нижче рівня промерзання і являють собою резервуари різного обсягу або навіть кілька резервуарів, з'єднаних між собою. Місце для розміщення газгольдера вибирається з таким розрахунком, що б до нього міг безперешкодно під'їхати автомобіль-заправник. По існуючих нормах, розташовувати газгольдер з метою безпеки необхідно не менш чим за 10 метрів від будинку. З'єднання газгольдера з будинком виконують за допомогою звичайних сталевих труб.

Приблизно так само здійснюється автономна газифікація дачі. Хоча для дач більше характерне використання невеликих газових балонів, які розташовуються в окремому приміщенні поблизу кухні й з'єднуються із плитою або опалювальним казаном за допомогою гнучкого гумового шланга. Такі балони раніше доставлялися споживачам централізовано, а сьогодні кожний бажаючий може самостійно заправити свій балон на найближчому газовому заправленні для автомобілів. У комплекті з балонів в обов'язковому порядку монтується редуктор і манометр, за допомогою яких, настроюється й регулюється тиск газу на виході з балона. За правилами техніки експлуатації газового встаткування, балони повинні мати темно-червоний колір і білий напис: пропан/бутан

Самостійна газифікація

Самостійно встановити балон або газгольдер звичайно можна, причому зробити це зовсім не складно. Але за діючими правилами повинен бути виконаний проект газифікації частки будинку. Такий проект розробляється в спеціальних організаціях, що займаються установкою, постачанням і обслуговуванням газової апаратури. Потім проект повинен бути затверджений у відповідних інстанціях, які дають дозвіл на монтаж і установку газового встаткування. Часто організації виконуючий проект, у якому розглядається автономна газифікація частки будинку, займаються поставкою й монтажем газового встаткування, його перевіркою налагодженням і регулюванням, а так само беруть на себе рішення питань узгодження й твердження проекту в горгазе. Тобто виконують весь комплекс робіт підлога ключ. Найбільше доцільно не намагатися самостійно зробити всю цю роботу, а довірити її виконання фахівцям. Цим Ви збережете свої нерви й засоби.

Така операція як газифікація частки будинку вартість має різну для різних регіонів. Крім того вартість газифікації складається з вартості встаткування, робіт, розробки проекту і його узгодження. Звичайно, грошей це коштує не малих, але якщо роботу виконують дійсно досвідчені, кваліфіковані майстри, замовник може бути абсолютно впевнений у тім, що його казан або пекти не вибухнуть, а будуть надійно працювати довгі роки

Будет Вам Полезно
Без чи різниці старий це житловий фонд або тільки що вибудуваний будинок, але проблема
С чего начать ремонт квартиры? Казалось бы, это достаточно простой вопрос, ответ на ко
Корпусні меблі являють собою образци меблевої продукції, зроблені за допомогою з'єдна
Кожний представник істинно російських націй знає, що собою представляє російська лазн