Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6138

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Саморобна коптильня: прекрасне доповнення до дачного відпочинку

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Hormann узнать больше.

 


Саморобна коптильня: прекрасне доповнення до дачного відпочинку

Виготовлення коптильні

У цей час існує багато моделей різних коптилень, створених своїми руками, які дозволяють готовити подібні делікатеси на своїй заміській ділянці. Ми ж хочемо сьогодні запропонувати вам інформацію про те, як зробити коптильню своїми руками, у найпростішому виді. При цьому, дотримуючись даних інструкцій, на виході ви одержите модель, що разом з мангалом, дозволить вам зробити відпочинок на природі з родиною й друзями ще більш запоминающимся й ефектним. Однак для виробництва копченостей в «промисловому» обсязі даний апарат навряд чи підійде.

Отже, запропонована вам саморобна коптильня досить проста по виготовленню. У самому загальному виді така коптильня, зроблена своїми руками, являє собою звичайний металевий ящик або цебро, «обладнаний» щільною кришкою. Звичайно, буде краще, якщо для того, щоб зробити коптильню своїми руками, ви виберете нержавейку. Однак, і при інших варіантах ефект «виробництва» будуть не гірше: «ускладнення» будуть проявлятися тільки, в основному, у відході й терміну служби.

При цьому розміри саморобної коптильні ви можете вибрати будь-які. Тут усе буде залежати від тих обсягів копченостей, які ви хочете одержати «за один раз»: зрозуміла справа, що чим більший обсяг копченого м'яса або риби ви плануєте готувати за кожний «захід», те тим більший обсяг повинен мати вихідний агрегат. Крім того, для збільшення «випуску» продукту можна буде зробити в конструкції не одну, а дві, три або навіть - чотири, знімних ґрат

Для виконання поставлених перед коптильнею завдань необхідно усередині ящика приварити або закріпити іншим способом упори. Їх роблять на бічних стінках для того, щоб на дані упори можна було покласти знімні ґрати. Практика показала, що приварювати упори потрібно приблизно в середині висоти ящика. При цьому окремо потрібно подбати про правильне виготовлення самих знімних ґрат: вона повинна бути підходящої по розмірі й в ідеалі теж повинна бути з нержавейки.

Не забудьте також і про кришку саморобної коптильні: як уже говорилося, вона повинна бути щільної. Як видно із представленої вам схеми, об'єкт №1 являє собою загальний вид саморобної коптильні, №2 - це кришка ящика, №3 - димообразователь, а №4 - знімні ґрати, на яку й укладаються продукти для копчення. Для зручності використання коптильні, створеної своїми руками, радимо вам також на торцевих боках ящика приварити (або виконати кріплення болтами) металеві ручки, які б дозволяли більш вільно переміщати даний агрегат.

Крім того, фахівці також радять приварити в нижній частині ящика упори ще й для того, щоб на них ставити ґрати з ємністю для збору жиру, що буде стікати із продуктів, що коптяться. У такому випадку якість одержуваних копченостей буде вище, адже запах від жиру, що згоряє, не буде «сполучатися» з димом від деревини

Застосування коптильні

Численна практика показала, що в якості димообразователя при копченні найкраще використовувати вільху. Однак гарний результат досягається й при застосуванні деревини яблуні, вишні й груші. При цьому для заправлення саморобної коптильні прекрасно підійдуть як підмножина, так і розпиляні або нарубані на досить дрібні тридцятимільйонні шматки дерева.

Саме заправлення апарата полягає в наступному: на дно ящика потрібно укласти димообразователь, а на ґрати - продукт для копчення. Після цього коптильню, створену своїми руками, щільно закриваємо й ставимо на сильний обігрів. Причому принцип роботи повинен дотримуватися такий: днище ящика повинне розігрітися до ступеня того, щоб деревина, що перебуває усередині коптильні, стала обвуглюватися й створювати необхідний для копчення дим.

Щільність же закриття ящика потрібна для того, щоб весь дим ішов в «справу», а не на вітер. Нагрівати ящик при цьому можна на багатті, на гасниці або на будь-якій плиті - газової або електричної. Як бачите, усе насправді, не дуже-те й складно. Однак застосування такого агрегату на дачі зможе доповнити ваш відпочинок чудовими копченими делікатесами, виготовленими своїми руками

Будет Вам Полезно
Инверторние генератори, на відміну від традиційних наносити електростанцій, з'єднані
На зміну давно знайомим і звичним старим чавунним радіаторам прийшли Інші, які вигляда
Для початку давайте розберемося, із чого ж складається ковролин. Сучасні килимові покр
От уже більше десяти років у нашій країні активно використовуються системи опалення т