Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6138

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Що я зробив неправильно при укладанні ковролина

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Що я зробив неправильно при укладанні ковролина

Найперший великий «недолік» у моїй роботі почався тоді, коли я понадіявся на професійні виміри кімнати, які були зазначені в технічному плані моєї квартири. Ну, хто б міг подумати, що вони будуть не точними! Полінувався їх перевіряти й у результаті площа ковролина, що був куплений для укладання на підлогу певної кімнати, виявилася більше, ніж було потрібно.

Звичайно, я розумію, що в цій справі мені ще повезло - адже я міг купити ковролина менше, ніж потрібно, і тоді довелося б, напевно, возитися із заплатками, чого не дуже-те й хотілося. Але в теж час інформація про те, що моя центральна кімната виявилася, чи ледве не на квадратний метр менше, ніж є насправді, мене явно не порадувала: я адже щомісяця оплачую у вигляді квартплати в ЖЕК неіснуючий метр

Причому в тім, що неправильної виявилася саме вихідна документація я переконався особисто: взяв рулетку й переміряв. При цьому також з'ясувалося, що якби я й далі користувався при укладанні ковролина технічним планом кімнати, те «неправильностей» у роботі було б просто море. Ну, хто цікаво так мірил, що розмір віконних і дверних прорізів, а також розташування радіаторів на практиці різко розходилися з державним планом! А невелика виїмка у вигляді ніші на одній стіні взагалі не була зазначена

Але це я пережив: склав новий план своєї кімнати й став розкладати по підлозі ковролин, щоб зайнятися його розкроєм. Справа розкрою теж виявляється простим тільки на папері, а от на практиці підігнати матеріал точно під плінтус у кімнаті, що у підсумку утворить зовсім не правильний прямокутник, а, як з'ясувалося, сужающуюся трапецію (чого тільки при ремонті не довідаєшся про свою квартиру!) - справа досить складне

Та й взагалі процес обрізання й припасування матеріалу мені, треба зізнатися, не дуже-те й сподобався: філігранної роботи не виходило й кожну сторону доводилося вирівнювати по кілька разів. Повірте, нервів і сил це коштує не мало, тому що щораз думаєш, що відрізав уже занадто багато. Спасибі до цього ще мені порадили, що при обрізанні ковролина потрібно користуватися рівною дошкою: так, щоправда, простіше.

Також мені придалася рада, що рівняти ковролин потрібно починати із центра й повільно рухатися до кутів. У результаті зіпсувати мені нічого толком не вдалося: благо відразу вирішив, що для припасування під плінтус буду залишати запас ковролина від 20 до 30 сантиметрів. У наслідок же виявилося, що під деякою частиною плінтусів у мене перебуває 10 сантиметрів, а в деяких місцях і навіть по 5 сантиметрів. Але - добре, що цього не видно, а де такі «зазори» перебувають, знаю тільки я один

Однак варто також помітити, що якщо обрізати ковролин, орієнтуючись на центр, то укладати такий матеріал потрібно, виходячи із самого далекого кута й поступово рухаючись до дверей. Зізнаюся, що спочатку я цього не знав і тільки шляхом «вертіння» ковролина туди-сюди сам вийшов на таку «формулу». Так неспішно я й рухався - уздовж стін, наголошуючи на кути

Але з ковролином, що повинен бути розташований під радіаторами мені все-таки довелося повозитися довше всього. Але й отут у мене не вийшло зробити всі, як треба, і в результаті довелося нарізати ковролин смужками й так скріпити: ніяк у мене по-іншому дана «аплікація» не вийшла. При цьому згодом через недостачу очевидно клею в даному місці (все-таки тепло йде прямо) ковролин почав відставати й стовбурчитися. Потім ще довелося зафіксувати його двостороннім скотчем - так і тримається

А от клеїв ковролин за майже рік використання я три рази: звичайно, - багато, але, зрештою, результатом я залишився задоволений. Отже, перший раз я понадіявся на клейову основу, що споконвічна була в купленого ковролина. Але при цьому однаково залишалося відчуття, що на підлозі в мене не ковролин, а якийсь палас: вирішив переробити

Тому другий раз я настил легко й без особливої обробки підняв і вирішив укласти заново вже за допомогою клею. Звичайно, процес приклеювання трудомісткий, однак дозволяє домогтися більше надійних результатів. Але все моє позитивне враження від отриманої роботи зіпсував столик на коліщатах, що постійно перевіряв ковролин на міцність у моїй кімнаті. ДО «сорому» для ковролина - такого навантаження він не витримував і переставав бути ідеально рівним

Довелося переклеювати. При цьому я вже зрозумів свою помилку: я наносив клей тільки по периметрі й так - трошки в розкид. І тільки після того, як втретє я обробив всю підлогу спеціальним клеєм і розгладив матеріал, вийшов результат, що не викликає сумнівів. Так, що можна посміхнутися моїм «мученням» і зробити все правильно.

Будет Вам Полезно
Минимойка | купуємо садовий інвентар Минимойка - це збиральне встаткування багатоціл
Утеплення зовнішньої стіни будинку актуально для всіх кліматичних зон, як теплих, так
Із чого складаються межкомнатние двері: фурнітура й погонаж | ставимо вікна й двері Як
Забір зі стандартних залізобетонних плит - надійніше захисту, мабуть, не придумаєш. Він