Новые Советы

2724

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6040

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Боротьба з ожеледдю

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Боротьба з ожеледдю

На сьогоднішній день фахівці визнають, що із всіх засобів боротьби з ожеледдю найефективнішими виявляється використання противогололедних матеріалів. При цьому найпоширенішими засобами, які доступні в заміському господарстві і які показують самі гарні результати, є поварена сіль, пісок і зола. Але врахуйте, що дуже ефективно використовувати не дрібну сіль, а грубого помелу.

У цілому ж, як засобу боротьби з ожеледдю, добре себе зарекомендували три типи матеріалів, на яких ми зупинимося ледве докладніше. Перший вид матеріалів це інертні засоби. Так, боротьба з ожеледдю перестає мучити людей, якщо при цьому способі застосовуються пісок і щебені. Тоді коефіцієнт ковзання буде значно знижений.

Дуже гарних результатів можна домогтися й при використанні другої групи матеріалів - твердих реагентів. До них ставляться соляні й піщано-соляні гранульовані суміші, а також кальцинований і чешуированний хлорид кальцію. Для того, щоб і далі порадувати аматорів хімії, додамо, що прекрасний ефект досягається й при використанні чешуированного хлориду магнію.

Третя група засобів, які досить часто застосовуються при бажанні позбутися від ожеледі взимку, - це рідкі хімічні реагенти. До даної групи фахівці відносять різні ацетати калію, а також препарат за назвою ХКМ. За цією досить складною абревіатурою ховається не менш складне поняття: це хлорид кальцію, що модифікований з інгібіторами корозії.

Але, варто пам'ятати, що хоча такі засоби, як правило, показують дуже гарні результати й дозволяють безперешкодно користуватися доріжками після відлиги в саду й біля будинку, але, у той же час більшість із них здатно завдати шкоди, як довели вчені, навколишньому середовищу. Тому, якщо вам потрібно позбутися від ожеледі на невеликій ділянці землі, те краще для цього користуватися старими перевіреними засобами, такими як пісок, сіль і зола.

Хоча при можливості від солі теж краще буде відмовитися: адже засолення вашої ділянки вам ні до чого. Однак, коли сіль застосовується в невеликих пропорціях, те серйозної погрози вона для рослинності заміського саду не представляє. Практика показала, що найбільше часто в заміській приватній місцевості власники ділянок все-таки намагаються використовувати пісок, як самий доступний і дешевий вид засобу боротьби з ожеледдю.

Тому, радимо вам сьогодні, коли природа поки нас мучить тільки частими дощами, уже зараз подбати про те, щоб у вас був запас того засобу для боротьби з ожеледдю, якій ви віддасте свою перевагу. У цілому ж радимо вам, щоб цією зимою у вас було менше неприємних падінь через ожеледь

Будет Вам Полезно
Стельова плитка зараз є самим популярним варіантом в оформленні стелі У неї багато гар
В настоящее время любимый всеми строителями кирпич отличается большим многообразием
Сьогодні ми не мислимо своє життя без електрики - потреба в ньому охоплює буквально вс
Сучасні будинки, виконані з дерев'яних матеріалів, мають високими тепло й гідроізоляц