Новые Советы

2724

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6040

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Покрівля без полою й бурульок

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Покрівля без полою й бурульок

Як відомо при проектуванні будинку розроблювачам потрібно врахувати велику кількість параметрів, які б зробили проживання в будинку комфортним і безпечним. Повною мірою це стосується й даху. При цьому виготовлення покрівлі повинне проводитися у відповідності з усіма стандартами будівництва, які існують у цей час. Так, сучасне законодавство чітко регламентує, яке пристрій покрівлі при заміському будівництві повинне бути.

Тому, якщо сьогодні перед Вами лежить проектна документація майбутнього будинку, той самий час звернути увагу на виконання вимог, пропонованих до безпеки конструкції. Зокрема за утворення бурульок і полою на дахи буде відповідати нижня частина покрівлі. Наприклад, варто простежити, як розміщаються водостічні жолоби, винесені вони за габарити звису чи покрівлі ні, а також під яким кутом нахилу вони встановлені стосовно прийомних лійок ринв.

Такі моменти дуже важливо відстежити ще на стадії проектування, тому що в наслідок недоліки конструкції обернуться додатковими витратами й малоприємними речами. Наприклад, хазяям будинку прийде постійно контролювати, щоб з їхніх гостей ніхто не виявився під полоєм на даху, що у цьому випадку буде розглядатися як вантаж, що може впасти в будь-який момент на землю. Причому це буде - як міна вповільненої дії, що невідомо, коли рвоне й зробить свою чорну справу.

Доводиться боротися взимку хазяям особняків, побудованими не за правилами, і з утворенням великої кількості важких бурульок, які теж становлять серйозну небезпеку для людей, що поруч перебувають. Причина таких зимових неприємностей полягає в тім, що така покрівля має виконану не по всіх нормах схему відводу поталих вод.

При рішенні таких проблем багато хто зважуються на те, щоб трохи поміняти пристрій покрівлі. При цьому виготовлення покрівлі, а, вірніше, нових її елементів, полягає в зміні конструктивної схеми відводу поталих вод. Також дуже добре себе зарекомендував при цьому й інший спосіб рішення проблеми: по краї даху проводиться спеціальна система кабельного встаткування, що дозволяє робити місцевий електричний обігрів покрівлі.

Якийсь час назад розроблялися спеціальні способи застосування гідрофобних матеріалів, але вони, на жаль, не принесли очікуваних результатів і поступово будівельники зволіли від них повністю відмовитися. Що ж стосується способу електрообігрівання покрівлі, то із часом дане «винахід» застосовується усе більше й більше: все-таки безпека й комфорт часто вище всяких витрат.

При здійсненні ж комплексного підходу до боротьби зі зледенінням даху і її крайки в цей час необхідно дотримуватися трьох основних напрямків діяльності. Перший момент полягає в конструктивному поліпшенні покрівлі й відводі поталих вод в інше місце. При цьому проводиться робота з виключення можливості влучення «зайвої» води на край покрівлі, де й відбувається процес дозрівання бурульок.

Другий аспект створення покрівлі без зледеніння й бурульок складається в зниженні показника інтенсивності танення снігу на основній поверхні покрівлі. Третій пункт, над яким потрібно працювати при досягненні необхідного результату, полягає в зниженні маси сніжних опадів, які накопляються, у першу чергу, на звисах покрівлі.

Застосуєте такий комплексний підхід і Ви: ми впевнені, що тоді майбутньою зимою проблеми з полоєм і бурульками у Вашої покрівлі не виникнуть

Будет Вам Полезно
Нет лучше удовольствия, чем сходить в загородную баню: запах нагретого дерева, обжигаю
Існує архітектурно-будівельна система, що у своїй основі містить принцип Незнімної оп
Вибір кухонного гарнітура дуже важливий, тому що це місце зборів всієї родини. Кухня по
Залежно від прояву польоту вашої фантазії й від загальних потреб родини, простір під с