Новые Советы

2724

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6041

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Конструкції схованих бачків для напольних і підвісних унітазів. Установка й ремонт

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Конструкції схованих бачків для напольних і підвісних унітазів. Установка й ремонт

Зараз пропонують сантехникові самих різних конструкцій. І коли виникає потреба замінити старий унітаз, відразу визначитися з вибором складно. Хочеться, щоб цей своєрідний предмет, мав гарний вигляд і займав менше місця. Багато хто не хочуть, щоб зливальний бачок «красувався» на самому видному місці. Саме для такого випадку й робляться застінні бачки. Такі бачки роблять із полиетилена високої міцності, а зовнішній вигляд схожий на пластикову каністру без ручки. Убудовані бачки випускають для унітазів напольних і підвісних

Бачки, призначені для унітазів напольних

Такий бачок - це корпус із пластику із кріпленнями. Зовнішнє покриття таких бачків фірми «Грое» і «Геберит» роблять із пінопласту, що служить для звукоізоляції й не допускає скупчення конденсату. На корпусі є «вуха», які кріпляться до пластин за допомогою болтів, а їх уже приворачивают до стіни шурупами. До унітаза йде патрубок, на якому встановлена манжета з розеткою, що закриває з'єднання. Зовні на стіні встановлюють кнопку, з її допомогою й буде вироблятися зливання води.
Бачок убудований (внутрішній пристрій)

Бачок для підвісних унітазів

Такі бачки різняться по місцю кріплення. У випадку якщо кріплення здійснюється до несучої стіни, то бачок монтують у монтажну раму. При цьому стіна підійде тільки з гарного бетону або повнотілої цегли. Нижню частину рами обкладають цеглою, для додання більшої міцності, а потім іде гипсокартон і плитка. Коли будуть виконані всі роботи з монтажу, зі стіни будуть виступати штирі, на які й повісять унітаз.
Реконструкція санвузла з установкою застінного бачка

Інший варіант кріплення застінного бачка - на раму, що опирається на підлогу. Великий плюс таке кріплення - підійде практично будь-яка стіна. Рама для кріплення нижньої частини кріпиться до підлоги, відступивши небагато від стіни. А її верхня частина кріпиться до стіни. При такому кріпленні основне навантаження направляється в підлогу. У різних моделях є спеціальні пристосування, за допомогою яких можна змінити висоту розташування бачка й унітаза.
Рама кріпильна для кутового монтажу бачка

Виробники пропонують різні модифікації унітазів. Є моделі адаптовані для використання інвалідами. А також модель із рамою у вигляді трапеції, яку можна встановити в куті. Деяким буде цікава модель, у якої бачек дуже вузький і її можна встановити навіть у дуже маленькому просторі

А як бути при поломці?

Перша думка після установки такого бачка - що робити, якщо відбудеться поломка. Ламати стіну? Звичайно, немає. Усе продумано споконвічно. Усередині в убудованого бачка перебуває зливальний пристрій. Щоб його дістати знімають кнопку й через отвір легко дістають блок. Після ремонту тим же шляхом його повертають на місце.

Варто відзначити, що рама для кріплення може витримати навантаження в 400 кілограм. Дуже важливо пам'ятати про те, що для такої сантехніки наша вода не підходить і потрібно ставити фільтр. У випадку якщо цього не зробити, то досить швидко сантехніка прийде внегодность.

А навіщо така більша кнопка?

Всі роботи кінчені, і на стіні виділяється кнопка досить великого розміру - для зливу води. Дизайн кнопки може бути різним залежно від виробника. Але у всіх кнопок є два сектори, які зливають різну кількість води, одна 6 л, а інша 9 л. Звичайно, це зроблено для економії води. Кнопка може займати як вертикальне положення на стіні, так і лежати горизонтально, це залежить від вашого бажання.

Не залежно від обраної конструкції унітаз зі схованим бачком стане по сьогоденню гарною покупкою й дуже легко вписується в будь-який інтер'єр, тим більше що пропонується досить багато модифікацій і дизайнерських рішень

Будет Вам Полезно
Традиционная отделка санузла Даже в наше время для оформления санузла редко использу
Для виготовлення бруса варто використовувати деревину хвойних порід, що не піддана ні
Початок робіт Отчого взагалі паркет втрачає свої первісні зовнішні якості? Провиною
Умови російської комунальної системи досить далекі від досконалості й тут водостійкі