Новые Советы

2771

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6129

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Шпателі й кисті для лакофарбових робіт

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Шпателі й кисті для лакофарбових робіт

Щоб ви могли виконати лакофарбові роботи самотужки, необхідно використовувати досить великий обсяг різних інструментів. Так, справжньому майстрові для виконання малярських робіт необхідні кисті, шпателі, валики, шнур, лінійки, ємності для розведення фарб, наждаковий папір, краскораспилители, пульверизатори тощо. Для фарбування стель часто користуються драбиною

Шпателі для малярських робіт

Шпателі для малярських робіт призначені для виконання необхідного для цього процесу шпатлювання й штукатурки. Для цієї мети сьогодні створена велика кількість всіляких видів шпателів. У даній статті ми зупинимося на найпоширеніших їхніх варіантах. Відразу обмовимося, що мова йтиме тільки про металеві шпателі (хоча існують ще й гумові), а також тільки про плоскі шпателі, як про самих популярні в народі.

Всі плоскі шпателі підрозділяються на два основних види: фасадний шпатель і шпатель-лопатка. Фасадний шпатель більше розміром, чим звичайний шпатель-лопатка, і призначений для обробки більших площ, наприклад, на фасаді будинку. Але не варто думати, що фасадний шпатель використовується тільки для виконання зовнішніх робіт. Ні, даний інструмент активно застосовується й для внутрішньої обробки стін. Звичайно професіонали використовують фасадний шпатель і шпатель-лопатку разом, що як доповнюють один одного інструменти.

Вибираючи фасадний шпатель, зверніть увагу на ступінь кривизни полотна: необхідно, щоб воно було рівним, без перегинів і зламів. Багато майстрів відзначають, що їм більш зручно працювати з інструментом, у якого обрезиненная коса ручка, і довжина полотна становить від 300 до 450 мм. Хоча, кожний вибирає те, що йому більше підходить для роботи, але все-таки варто звернути увагу на те, щоб ширина шпателя була для вас оптимальної: тобто не сильно короткої (робота буде менш продуктивною) або довгої (шпатель під час роботи буде прогинатися й вести площину убік).

Шпателі-Лопатки в сучасних магазинах представлені у великому асортименті, з якого потрібний вибір зробити не завжди просто. Ми ж у першу чергу радить вам звернути увагу на рукоятку шпателя. Зручніше за все, якщо вона буде 100 або 150 мм довжиною. При цьому ручка не повинна бути занадто короткої й тонкої: при роботі вона трохи пружиниться, що не завжди додає зручності до роботи. Найбільш практичним варіантом є те, що виріб буде мати досить товсту й коротку рукоятку. Вона повинна зручно лягати в долоню й не мати, природно, ніяких заусенцев. Краще використовувати шпатель, що має пластикову рукоятку

По-друге, при виборі шпателя необхідно звернути увагу на форму полотна інструмента. Трикутна або каплевидная форма використовується для виконання особливих робіт, якими звичайно володіють тільки майстра високого класу. Для виконання звичайних робіт найчастіше застосовується трапецієподібна лопатка із широкою підставою. Така форма вважається найбільш зручної й універсальною.

Також при виборі шпателя-лопатки злегка зігніть полотно шпателя. У гарному інструменті воно не повинне згинатися зовсім. Якщо при такій операції ви помітили легеню «напруживание» виробу, то даний інструмент брати не можна: він зроблений з тонкого полотна, що не витримає серйозного навантаження. При цьому оптимально, якщо шпатель буде мати майже квадратні розміри, і буде виконаний з нержавіючої стали

Крім того, зверніть увагу, що шпателі із заточеним під кут з одного боку, товстим полотном призначені для зняття шару фарби або іржі й виконувати звичайне шпатлювання имнельзя.

Кисті для опоряджувальних робіт

Малярські кисті можуть бути самими різними: вони різняться за формою, величині й матеріалу виготовлення. Кисті призначені для фарбування стін, стелі, підлоги, вікон і так далі олійними фарбами, емалями й для покриття поверхонь клейовими складами.

Самі тверді кисті, що ставляться до виробів високої якості, виробляються зі свинячої щетини. Професіонали намагаються користуватися саме ними, тому що такий інструмент дозволяє одержати покриття відмінної якості. Для виконання тонких робіт у малярському «мистецтві» застосовують м'які художні кисті, які створюються з вовни білки або стовпчик. Також кисті для фарбування виробляються із синтетичних волокон, які мають більший термін служби, ніж їх натуральні аналоги

Малярські кисті повинні підбиратися залежно від виду виконуваної роботи. Так, махові кисті призначені для фарбування стель, стін і інших поверхонь, що мають більшу площу. Такі інструменти створюються у вигляді пучка волосся з довжиною до 180 мм. Для фарбування невеликих поверхонь (вікна, двері, радіатори) застосовують спеціальні кисти-ручники. Вони мають діаметр від 26 до 54 мм і звичайно використовуються для роботи з алкидними фарбами й емалями.

Для побілки стель вапняними й клейовими фарбами, а також для поклейки шпалер і нанесення на них клейстеру в основному використовують кисть-макловицу. Якщо її ні, то для виконання даних робіт можна з успіхом скористатися маховою кистю. Кисті-Макловици бувають круглими, і тоді вони мають діаметр 120 і 170 мм, і прямокутними. Як правило, їхня щетина доходить до 100 мм. Подібні кисті для ремонту мають високу продуктивність і також можуть бути застосовані для побелочних робіт.

Подібно маховим кистям, кисті-макловици можуть бути зроблені зі свинячої щетини, капрону або кінського волосу. Якщо ви плануєте зробити фарбування поверхонь приміщень клейовими вапняними складами, то тоді краще використовувати макловици зі свинячої щетини. Також це буде кращим вибором і при побілці стелі. Даний підхід пов'язаний з тим, що малярські кисті з капрону або з кінського волосу гірше тримають фарбу, що при роботі у великій кількості капає на підлогу. Для фарбування дверей і вікон олійними фарбами краще вибрати кисть-ручник, що має діаметр 2-3 см, а для фарбування стін - до 4 см.

Але навіть при самій ретельній роботі на поверхні можуть залишитися сліди від кисті. Для згладжування таких слідів-нерівностей застосовують флейц^-флейци-кисті-флейци. Також їх можна застосовувати для фарбування невеликих поверхонь емалевими, масляними й нітрофарбами. Кисті-Флейци - це плоскі малярські кисті, які виготовляються з високоякісної щетини й мають ширину від 20 до 100 мм. Найкращими вважаються кисті даного типу, створені з борсукового хутра.

Серед малярських кистей потрібно виділити филеночні кисті: їх виготовляють із білої твердої щетини й звичайно вони мають діаметр від 6 до 18 мм. Така малярська кисть призначена для нанесення вузьких смуг, які ще називаються фільонками, і для фарбування таких місць, у яких звичайним інструментом працювати незручно.

Крім того, існують кисті-торцівки: це малярські кисті, які виробляються із твердої щетини. Такими інструментами добре обробляти свіжопофарбовані поверхні для того, щоб домогтися ефекту «під шагрень». Для цього кистю-торцівкою наносять рівномірні легкі удари по ще невисохлій фарбі, згладжуючи при цьому нерівності, залишені звичайною кистю.

Поставтеся до вибору шпателів і кистей з усією серйозністю, і тоді будь-які малярські роботи ви зможете виконати на найвищому рівні

Будет Вам Полезно
Перепланування квартир - це самий складний вид ремонтних робіт, проведених у квартирі,
Поліпропіленові труби Поліпропіленові труби монтуються без зварювання - і це дуже за
Як проектує вентиляція | вентиляція, кондиціювання, опалення Виконання робіт із проек
Несмотря на древность использования деревянных домов, они по-прежнему очень популярн