Новые Советы

2724

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6040

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Системи антизледеніння й сніготанення в дії

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Системи антизледеніння й сніготанення в дії

У цей час система антизледеніння і система сніготанення дуже популярні в цінителів комфортного життя. В основному ж у заміському господарстві дані системи знайшли собі застосування на центральній пішохідній доріжці, на даху й на ґанку будинку. Наприклад, система сніготанення на даху дозволяє позбутися відразу від багатьох проблем, які доставляють заміським жителям узимку багато турбот. Але, насправді, способів того, щоб ваша покрівля була без полою й бурульок, досить багато: радимо їх вивчити й використовувати.

У цій же статті не буде йти мова про особливості конструкції будинку, а зупинимося тільки на тім, як же впоратися з виникаючий рік у рік проблемою зледеніння даху й ґанки котеджу. Сучасна система сніготанення даху й сходів працює за принципом «теплої підлоги». Про те, як зробити тепла підлога в будинку теж можна вивчити самостійно, і зрозуміти, що принцип і види обігріву підлоги, даху й сходів, у загальному-те, однакові

По-перше, сьогодні також існують два основних види системи антизледеніння й сніготанення: перше - конструкція заснована на використанні електричного кабелю, а друга - це застосування водного ресурсу. І в того, і в іншого способу обігріву території є як свої плюси, так і мінуси. Тому у вас є можливість вибору.

Наприклад, кабельні електричні системи вважаються більше дорогими, чим їх водні «побратими». З іншого боку, нагрівальний кабель є найсучаснішим обігрівальним елементом, що дозволяє домогтися дуже гарних результатів узимку. Однак варто пам'ятати, що обігрівати таким способом більші ділянки ґрунту не має економічного змісту, та й де взяти для такого «заходу» більшу необхідну електричну потужність?

Застосування ж системи сніготанення покрівлі й інших елементів будинку, заснована на використанні системи труб з доведеної до певної температури водою, дозволяє також досягти дуже гарних результатів. При цьому вам не прийде оплачувати досить більші рахунки за електроенергію, як у випадку експлуатації в сніжну зиму електричної системи обігріву ділянок. Але в теж час було замічено, що водяні системи здатні в більшій мері виходити з ладу. А, погодитеся, неприємно, якщо ваш верхній поверх будинку буде залитий водою з даху, що ви хотіли в такий спосіб обігріти.

Дуже зручно й те, що останнім часом системи сніготанення й антизледеніння входять в «стандартний» набір функцій розумного заміського будинку. При цьому застосування подібної автоматики й електронного «розуму» дозволяє заощадити до 70% витрат, що шукають на традиційне самоврядування системами захисту від полою й снігу.

А відбувається це тому, що системи розумного будинку здатні самостійно виміряти температуру снігу й льоду на заздалегідь заданих позиціях, а потім довести неї при найменшому незадовільному результаті до температури плавлення. Якщо ж у вас ще немає в заміському будинку системи сніготанення й антизледеніння, то самий час потурбуватися про це: зима не за горами!

Будет Вам Полезно
Мати підвал зручно. Особливо якщо це дачний будинок на ділянці, з якого збирають більш
Что может быть лучше, чем отдых от шумного города на природе? Особенно, когда есть место
Підходити до вибору радіаторів опалення треба ще задовго до покупки. Ще до ухвалення р
Арболит - це деревобетон, що є унікальним легким матеріалом, виготовленим на основі цем