Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2550

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6052

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Шпалери з натуральних матеріалів

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Шпалери з натуральних матеріалів

Сьогодні дизайнери всі частіше при оформленні приміщень віддають свої переваги шпалерам з натуральних волокон. І це не випадково, адже саме природна краса натуральних матеріалів здатна вирвати нас із суєти міського будня й подарувати ні із чим непорівнянне почуття чистоти, легкості й безтурботності, що випробовують всі люди у хвилини чудесного спілкування із природою.

Особливості застосування натуральних шпалер

По своєму визначенню натуральні шпалери для стін являють собою шпалери, виконані на паперовій основі з наклеєними зверху волокнами рослинного й тваринного походження. Сьогодні такі шпалери клеять на стіни, стелі, а також використовують при обробці меблів і деяких предметів інтер'єра. Натуральні шпалери в інтер'єрі надають приміщенню особливу індивідуальність і комфорт.

Шпалери з натуральних матеріалів здатні вписати практично в будь-який стиль оформлення кімнат: від вічної класики до строгого хай-тека. Але особливо часто натуральні шпалери застосовуються в інтер'єрі, виконаному в стилі кантрі й «сільський гламур».

При цьому було замічено, що, хоча натуральні шпалери для стін по своєму застосуванню мало чим відрізняються від традиційної технології наклейки шпалер, але робота з натуральним матеріалом завжди приносить більше радості й спонукає до створення нових художніх изисков.

Шпалери з натуральних волокон мають масу переваг. По-перше, вони дуже привабливі, тому що все створене природою повністю зовсім і гармонійно. По-друге, натуральні шпалери для стін мають високий ступінь екологичности.

По-третє, такі шпалери мають гарними цветоустойчивими властивості. По-четверте, вони прості в застосуванні: їх легко клеїти, а догляд за ними потрібно невеликий. В-П'ятих, натуральні шпалери в інтер'єрі пожаробезопасни.

Але це тільки частина переваг, адже даний список можна продовжувати ще досить довго. Так, наприклад, уважається, що шпалери з натуральних волокон дуже добре перерозподіляють вологу в приміщенні й підтримують процеси повітрообміну.

Популярні види натуральних шпалер

Найпоширенішими натуральними шпалерами для стін є наступні види шпалер: 1. Бамбукові шпалери.
Сьогодні шпалери з натуральних волокон бамбука дуже популярні. Вони прекрасно смотрятся: здається, що вони випромінюють енергію й тепло яскравого південного сонця. Такі шпалери стали першими шпалерами, створеними з декоративних екзотичних матеріалів.
2. Коркові шпалери
На зміну натуральним шпалерам в інтер'єрі з коркового настінного декору, що представляє собою пластини, прийшли легкі й практичні коркові натуральні шпалери для стін. Такі шпалери гипоаллергенни й рекомендовані людям, що страждають різними формами алергії. 3. Шпалери зі шпони.
Донедавна деревна шпона в основному застосовувався при виготовленні меблевих щитів. Однак, сьогодні, завдяки новим прогресивним технологіям, шпона активно використовується для створення натуральних шпалер зі шпони.

При цьому сучасні колекції шпалер з натуральних матеріалів входять виробу зі шпони таких екзотичних порід, як європейська вишня, італійський сандал, японське лакове дерево, зебрано, финикс тощо. Такі шпалери виконані в приємних колірних відтінках і радують око гарним малюнком волокон, що створюють ілюзію обсягу


4. Шпалери з інших натуральних рослинних матеріалів
Крім перерахованих вище натуральних шпалер в інтер'єрі, можуть застосовуватися також настінні шпалери, створені з натуральних волокон очерету, сизалі, джуту, маранти, златоцвета, китайської кропиви, очерету, листів магнолії й так далі. Кожна тростина таких рослин відрізняється щедрим різноманіттям фарб природи й надає великий вибір для реалізації самої сміливої дизайнерської фантазії.
5. Шпалери із шовку, оксамиту й мистецьки виробленої шкіри.
Шпалери з оксамиту й шовку також ставляться до шпалер з натуральних матеріалів. Такі шпалери виглядають дуже шляхетно й солідно. Вони прекрасно підійдуть для декорування приміщень, виконаних у розкішному класичному стилі. Натуральні шпалери з мистецьки виробленої шкіри можуть чудово прикрасити практично будь-який інтер'єр і зробити його по істині шикарним.

Таким чином, натуральні шпалери для стін дозволяють зробити практично неможливе: жителям курних міст і мегаполісів вони дарують можливість оточити себе красою й гармонічною свіжістю натуральної природи. Придивитеся до шпалер з натуральних волокон більш уважно й ви: вони цього гідні!

Будет Вам Полезно
Роль компресорних установок у сучасному будівництві | сучасна будівельна техніка Дин
Краса - це гармонія внутрішнього й зовнішнього. Це виречення справедливо по відношенню
Если представить, как сегодня готовят древесину для строительства домов, то процесс о
Якщо представити, як сьогодні готовлять деревину для будівництва будинків, то процес