Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2550

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6052

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Вибір фурнітури для модного паркету

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Вибір фурнітури для модного паркету

Навіть якщо ви купите самий модний паркет, але - на жаль - досвід підказує, що без правильно обраної паркетної фурнітури він не буде являти собою цільну й гармонічну конструкцію. При цьому до сучасної фурнітури для паркету напольного фахівці відносять плінтуси для підлоги, порожки напольні, кільця й компенсатор^-компенсатори-вставки-компенсатори.

Незалежно від матеріалу й малюнка паркету, фурнітура для нього виконує не тільки декоративні функції, але й чисто практичні. Наприклад, із часом відбувається усадка й деформація паркетної дошки, які й можна закрити за допомогою відповідних аксесуарів

Плінтус для підлоги

Плінтус для підлоги - це декоративний елемент, призначений для обрамлення підлоги. При його виборі потрібно звернути увагу на наступні моменти:
1. Матеріал виготовлення.
Сьогодні всі плінтуси для підлоги можна розділити на фурнітуру, створену з:
А) Масиву.
Як правило, такі плінтуси виготовляються з деревини коштовних порід, наприклад, з дуба, бука, тику, венге. Виробу виглядають шляхетно й стильно. Але вони коштують дорого й при умовах підвищеної вологості схильні кдеформации.
Б) Шпонированні.
Плінтус для підлоги виробляється з основою з недорогої сосни або їли, а його лицьова сторона декорується тонкими пластинами шпони. Такий плінтус добре переносить вологість і коштує небагато дешевше, ніж плінтус для підлоги з масиву. По зовнішньому вигляді його буває складно відрізнити від першого варіанта.
В) Ламинат.
Виробляється із планки МДФ і покривається плівкою, що має імітацію натурального дерева. Такі плінтуси для підлоги мають високу пластичність (можуть навіть маскувати невелику криволінійність стіни), а також мають спрощену процедуру монтажу. При необхідності їх можна легко видалити. Не ставляться до розкішних виробів, але дуже практичні й недорогі. 2. Висота стель вкомнате.
Ніж більше високі стелі в приміщенні присутні, тим більше габаритний плінтус для підлоги вам потрібно вибирати. У противному випадку, він просто втратиться в просторах кімнати
3. Країна-Виготовлювач
Сьогодні вітчизняні плінтуси для підлоги часто не уступають своїм іноземним аналогам, хоча й коштують у кілька разів дешевше. При цьому й у російських виробників можна підібрати аксесуари, що ідеально підходять під будь-який малюнок паркету.
4. Фактура, колір і малюнок паркету
Існують два варіанти вибору: можна вибрати плінтус для підлоги, ідентичний по фактурі, кольору й малюнку паркету, а можна вигідно зіграти на контрасті.
5. Лакировка виробу
Як правило, багато плінтусів для підлоги вже надходять у продаж після обробки лаком. Однак існують моделі, які потрібно обробляти самим. У такому випадку врахуйте, що після лакировки, швидше за все, виріб поміняє свій первісний відтінок.
6. Форма плінтуса для підлоги
Стандартною формою плінтуса в поперечному перерізі є трикутник. Але сьогодні на ринку ви можете вибрати для модного паркету й модний европлинтус: його плоска планка має товщину 10-16 мм і має закруглену верхню частину. Також можна віддати перевагу фігурному виробу з лицьовою частиною плавної рельєфної поверхні.

Кільця для паркету

Такі кільця призначені для оформлення опалювальних труб, щоб вони самим естетичним образом сполучалися з модним паркетом: рознімні кільця оточать трубу за допомогою своїх половинок і елегантно сховають виниклі зазори. Звичайно кільця роблять із коштовних і не дуже порід дерева. Найчастіше це дуб, бук і ясен. Вибирати кільця треба, виходячи з діаметра й величини труб опалення.

Порожки напольні

Порожки напольні для модного паркету - це не занадто товста декоративна планка, що розміщають перед дверним прорізом для маскування стиків і усунення перепадів висоти між напольними покриттями.

Порожки напольні потрібно вибирати залежно від матеріалу виготовлення. А це може бути:
А. Метал
Такі напольні порожки роблять із латуні або дюралюмінію. При цьому латунні вироби мають більшу стійкість до стирання й, як наслідок, більше довгий термін служби. Дані порожки для паркету напольного дуже декоративні: вони мають широку колірну гаму й фактуру. Особою же популярністю користуються такі варіанти обробки як «під золото» і «під срібло». Особливо ефектно смотрятся порожки з металу, підібрані в один тон із дверними ручками. Б. Пластмаса
Порожки напольні із пластмаси мають високу зносостійкість, довго зберігають свій первісний колір і коштують недорого. Однак їхнє застосування з модним паркетом виглядає недостатньо шляхетно.
В. Дерево
Порожки напольні з дерева є найбільш безпрограшним варіантом вибору для сучасного паркету напольного. Їх легко підібрати під малюнок паркету, і вони будуть смотреться дуже гармонійно. Але дерево, як і сам паркет, вимагає постійного відходу й регулярної лакировки.

Вставки-Компенсатори

Вставки-Компенсатори є важливим елементом, що охороняє паркет при усадочній деформації від появи щілин. Звичайно такі вставки для паркету напольного робляться із пробки. Як правило, вони мають ширину від 4 до 10 мм і глибину від 15 до 22 мм. Установка вставок-компенсаторів здійснюється в місцях, де з'єднуються різні покриття сусідніх приміщень. Також така фурнітура може виконувати декоративну функцію: розмежовувати різний малюнок паркету

Будет Вам Полезно
чиПотрібний договір про співробітництво з риелторским агентством? | нерухомість - прав
У цей час опалення на геотермії є альтернативним рішенням, що цілком себе виправдує й д
Уже давно ни для кого не секрет и ученые не один десяток лет назад подтвердили экспери
Відповідно до керівництва по будівельній області, будівництво будь-якого житлового бу