Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6138

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Теплові завіси

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Теплові завіси

Принцип роботи й призначення теплових завіс

Теплові завіси особливо актуальні в холодної пору року. Дані пристрої призначені для огородження опалювальних приміщень від зовнішньої подачі холодного повітря, що може потрапити в них через відкриті вікна, ворота або двері. Сьогодні найбільшою популярністю на ринку користуються такі недорогі й надійні теплові завіси російського виробництва як Тепломаш і Тропік, а з іноземних аналогів споживачі більше віддають перевагу тепловим завісам Ballu і Frico.

Принцип роботи теплових-повітряно-теплових завіс гранично простий. Усередині завіси встановлюється потужний вентилятор, що подає високошвидкісний потік повітря, що створює «невидиму перешкоду», що не дозволяє теплому повітрю вийти назовні, а холодному - проникнути усередину приміщення. Теплові завіси, як правило, установлюють над відкритою або часто, що відкривається дверима: у такому випадку їхній монтаж виробляється з подачею потоку повітря, спрямованого долілиць.

Практика показує, що сьогодні найбільше часто установка теплових-повітряно-теплових завіс виробляється в магазинах (згадаєте приємний потік теплого повітря, що звичайно зустрічає вас на вході в гипермаркет), ресторанах, поліклініках, складських приміщеннях: словом скрізь, де існує великий потік відвідувачів і спостерігається часте відкривання дверей.

При цьому правильний підбор і монтаж теплової-повітряно-теплової завіси дозволяє в часто відвідуваних місцях навіть узимку тримати двері відкритої, і при цьому забезпечувати відвідувачам усередині приміщення комфортні умови знаходження. Важливо й те, що монтаж даного встаткування дозволяє досягати таких цілей без додаткових енерговитрат і сприяє заощадженню тепла усередині приміщення

Теплові завіси з успіхом можна використовувати й улітку. Якщо в жарка пора року в приміщенні працює кондиціонер, то невидима повітряна перешкода, що створює завіса, дозволяє втримувати прохолодне повітря в кімнаті, а також захищати територію від влучення в неї пили й комах з вулиці. Однак у такому випадку необхідно в тепловій завісі відключити функцію обігріву

При виборі й покупці теплової завіси, у першу чергу, необхідно звертати увагу на такі параметри як необхідна довжина завіси, продуктивність (прокачування) по повітрю й конструкція турбіни, тип і потужність нагрівальних елементів, тип установки (вертикальний або горизонтальний), спосіб керування завісою (термостат або виносной пульт) і джерело тепла (гаряча вода або електрика).

Види теплових завіс

Залежно від варіанта установки теплових завіс вони можуть бути горизонтальними або вертикальними. Більша частина теплових завіс призначена для горизонтального монтажу зверху відкритого прорізу. Однак не рідко виникають такі ситуації, коли горизонтальні тепловий^-теплові-теплові-повітряно-теплові завіси встановлювати неможливо або недоцільно.

У цих випадках використовують вертикальні теплові завіси, які встановлюють збоку від прорізу. Тоді повітряний потік від вертикальної завіси, відповідно, теж буде спрямований горизонтально. Для ефективного захисту приміщення від холодного повітря довжина вертикальних теплових завіс повинна бути не менш 3/4 загальної висоти прорізу, що захищається. По інших же параметрах вертикальні теплові захисти нічим не відрізняються від їхніх горизонтальних побратимів.

Також всі теплові завіси прийнята розділяти на теплові завіси електричні й водяники. Теплові завіси електричні працюють від електричної мережі, що здійснює запуск і підігрів повітря в пристрої. Завіси, які працюють із підведенням води, відповідно, називаються водяними тепловими завісами

Як видно з назви, джерелом тепла у водяних завісах служить гаряча вода, що надходить із системи центрального опалення. Хоча водяні теплові завіси характеризуються підвищеною складністю монтажу, однак виграш застосування таких пристроїв виникає при компенсації низьких накладних витрат при експлуатації з високою потужністю. Найчастіше водяні завіси використовують у промислових будинках, що мають більші відкриті прорізи

Будет Вам Полезно
Нічого вічного у світі немає й, хоча говорять, що паркет може служити трьом поколінням,
Каркасні будинки на Русі будувалися здавна: до стійок каркаса прибивали черепні бруск
Компанія Laurex Russia (Лаурекс Росія) є представництвом Литовської компанії Laurex. LAUREX початк
Якщо прийшов час зробити у квартирі невеликий ремонт, то вам не обійтися без Дриля й шу