Новые Советы

2722

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6039

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2901

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Утеплення вікон своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Утеплення вікон своїми руками

Рідко яка родина обходиться без того, щоб «пройти» восени повз процес за назвою утеплення вікон. Причому не секрет, що часто кожна родина володіє в цьому плані власними секретами: хтось установлює стеклопакети, а хтось вирішує проблему протягів у власній квартирі за допомогою забивання в щілині дрантя або мокрої газети, а зверху ще клеять і смужки паперу. Однак було відзначено, що при цьому багато з людей із задоволенням довідаються, а потім і застосовують на практиці, нові способи утеплення вікон своїми руками: тепла-те хочеться всім, а межі досконалості в цьому питанні, здається, насправді, немає.

Прогресивна технологія утеплення вікон


У даній статті ми хотіли б представити вашій увазі технологію утеплення вікон своїми руками, що відрізняється дуже більшим рівнем ефективності: тому що відповідно до даного способу утеплення, поетапно усуваються всі основні моменти появи протягів у квартирі. При цьому варто відзначити, що дана технологія утеплення вікон досить проста й дозволяє швидко домогтися потрібного результату. Але, у теж час обговорюваний спосіб утеплення значно відрізняється від «дедушкиних» методів, адже при його реалізації застосовуються сучасні ізоляційні матеріали, а також прогресивне будівельне встаткування, що, втім, є недорогим і доступним.

Також необхідно відразу сказати, що даний спосіб утеплення вікон своїми руками відрізняється абсолютною прийнятністю за ціною: він був розроблений російськими службами, що проводять будівельні заходи щодо заощадження енергоресурсів у школах і дитячих садках. Практика показала, що якщо ви підете в точності запропонованої вам технології утеплення вікон своїми руками, то можна домогтися результату того, що взимку температура у вашім будинку буде збільшена в середньому на 4-5 градусів.

Що ж стосується вартості утеплення, те для порівняння можна звернутися до наступних цифр: якщо утеплення вікна розміром 1,4x1,4 м за даною технологією буде мати собівартість 300-500 рублів, то за установку стеклопакета такого ж розміру вам доведеться заплатити від 10 до 40 тисяч рублів. Як видно з даних розцінок, хоча другий варіант возможно й ефективніше, однак не кожній родині він по кишені

Послідовність виконання робіт


Для того, щоб узимку тепло не йшло на вулицю через вікна вашої квартири, необхідно їх утеплити. Для цього нам потрібно буде мати під рукою наступні матеріали: силіконовий гортати, теплосберегающую віконну плівку й ущільнювач.

Застосування гортати


А починається весь процес утеплення вікон, відповідно до даної технології, із застосування гортати. Даний матеріал потрібний для того, щоб щільною непродувати^ся массой, що, заповнити віконні щілини й отвори, які мають непостійні розміри. Зверніть увагу, що наносити його потрібно на суху поверхню рами, що попередньо також очищена від бруду й пилу. Крім того, фахівці вважають, що для досягнення найкращого результату температура повітря в приміщенні й самому матеріалі повинна перебувати в інтервалі від +5 до +40 градусів. Для видавлювання гортати в потрібні вам місця знадобиться будівельний пістолет. При цьому насадку картриджа зі складом необхідно акуратно відрізати по спеціальній мітці. Потім гортати потрібно рівномірно нанести на стик скла й штапика. В ідеальному варіанті це потрібно зробити як із внутрішньої поверхні рами, так і зовні. Якщо ви заметете, що в самій рамі теж є щілини, те, природно, потрібно закрити і їх.

Сліди гортати, які потрапили не в те місце на рамі або підвіконні, можна видалити сухий або змоченої в бензині серветкою з бавовняної тканини. При влученні гортати на скло буде краще, якщо ви дочекаєтеся, поки він застигне, і вже потім зіскребете його шпателем або ножем. Також в особливо неприємних випадках можна скористатися спеціальними складами, які дозволяють видаляти тонкий шар затверділого силікону

Використання ущільнювача


Сучасні ущільнювачі різняться відразу по багатьом параметрам: по матеріалі, по способі кріплення (самоклеющиеся чи ні) і за формою перетину. Однак практика показала, що утеплення вікон своїми руками краще робити все-таки ущільнювачами, що мають трубчастий профіль. При цьому зверніть увагу, що грамотна технологія утеплення вікон має на увазі, що утеплювачі повинні вибиратися залежно від розміру щілин.

Так, профіль имеющий букву «Е» призначений для закриття зазорів розміром 2 - 3,5 мм: даний вид матеріалу прийнятий ще називати До-Профілем. Профіль із буквою «Р» ідеально підійде до зазорів від 3 до 5 мм. І останній вид ущільнювача з маркуванням «D» створений для закриття щілин від 3 до 7 мм. Але, потрібно відзначити, що із всіх даних видів самим універсальним є силіконовий ущільнювач, що самоклеїться, з D-Профілем.

У цілому ж ширину просвіту у вікнах можна визначити в такий спосіб: необхідно зажати віконною рамою загорнений у полиетилен шматок пластиліну. Крім того, вибираючи ущільнювач у торговельній крапці, надавите на матеріал і подивитеся на його здатність відновлюватися після надання тиску. Як ви розумієте, гарний ущільнювач буде відрізнятися високою часткою пружності. При утепленні вікон своїми руками на стадії застосування ущільнювача спочатку потрібно підготувати поверхню необхідної частини рами: вона повинна бути сухий і чистої.

Також урахуйте, що ущільнювач не можна розтягувати - він повинен лягати рівно й природно. При цьому можна приклеювати матеріал відрізками зі зрізаними краями під кутом 45 градусів або єдиним шматком по всім периметрі вікна. Якщо вікно буде відкриватися досить часто, то тоді для надійності варто закріпити ущільнювач маленькими гвоздиками, скобами будівельного степлера або простими канцелярськими кнопками

Теплосберегающая віконна плівка


Теплосберегающая віконна плівка здатна пропускати більшу частину видимого світла, але в теж час вона може відбивати до 90% інфрачервоного випромінювання. Таким чином, така плівка дозволяє зберігати тепло, що у противному випадку покине ваше житло у вигляді променистої енергії. Однак при цьому не забудьте, що працювати з віконною плівкою потрібно дуже акуратно. Подібна технологія утеплення вікон вимагає робити процес наклеювання в чистих бавовняних рукавичках. Також при монтажі не можна допускати, щоб на поверхню плівки попадав бруд або волога.

Теплосберегающая плівка має дві сторони, які потрібно чітко розмежувати й у жодному разі не переплутати в процесі роботи. Так, одна сторона плівки проводить електрику, а інша сторона - немає. Тому плівку потрібно встановити таким чином, щоб провідна поверхня матеріалу «дивилася» на вулицю. Цю строну легко визначити по специфічному металевому блиску.

Технологія утеплення вікон своїми руками має на увазі, що на початковому етапі роботи спочатку ви виміряєте вікно, передбачивши при цьому припуск плівки на закріплення. Потім потрібно зафіксувати теплосберегающую плівку двостороннім скотчем і акуратно закріпити плівку на рамі. Зверніть увагу, що при правильному утепленні такою плівкою, вона практично непомітна

И останнє - хочеться відзначити, що подібним способом можна утеплювати не тільки для вікна, але балкони, лоджії й двері. При цьому, можливо при утепленні вікон «сама собою» зникне проблема запотівання взимку вікон, а також у вас з'явиться чудова можливість вирішити проблему, як домогтися гарної звукоізоляції вквартире.

Сподіваємося, що дані ради допоможуть вам у теплі й комфорті пережити нинішню, як пророкують синоптики, сувору зиму

Будет Вам Полезно
Ток молнии действительно силен: может достигнуть 200 тысяч ампер при напряжении до 100 ты
Якщо ви хочете відновити зовнішній вигляд старої меблі, те дана стаття допоможе вам це
Як правило, опалення електрикою здійснюється у виді того, що це самий Доступний вид ене
Ради по впакуванню вантажів | як відправити вантаж Корисні ради по впакуванню, проход