Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6138

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Інтер'єр їдальні, створений у стилі фьюжн

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Інтер'єр їдальні, створений у стилі фьюжн

Дизайн вітальні або їдальні багато в чому визначає той настрій, що є присутнім у даній кімнаті. Тому, невипадково, сьогодні багато дизайнерів прагнуть оформити інтер'єр столової кімнати в модному стилі фьюжн. Мовою професіоналів даний стиль позначає сполучення декількох елементів стилю в одному дизайні інтер'єра. При цьому стиль фьюжн сьогодні популярний не тільки в дизайнерському мистецтві, але також у музиці, кулінарії й літературі.

Основи стилю фьюжн в інтер'єрі

Головна небезпека застосування стилю фьюжн на практиці полягає в тім, що легко можна подумати: відсутність єдиного чіткого стилю в основі дизайну має на увазі, що з таким задумом може впоратися будь-яка людина. Але це не так: навпаки, стиль фьюжн вимагає неабиякої дизайнерської майстерності, великого досвіду й тонкого смаку. Адже при створенні інтер'єра в стилі фьюжн потрібно руйнувати устояні традиції й гармонійно з'єднувати несумісні на перший погляд елементи.

Вирішивши втілити на практиці дизайн у стилі фьюжн, важливо стежити за тим, щоб у ньому не було чітких горизонтальних і вертикальних ліній, що ділять простір на певні зони. Для того, щоб у вас не вийшла колекція різнорідних, хоча, можливо, і дорогих речей, фьюжн обов'язково повинен бути життєрадісним і легенею. Тому, у принципі, інтер'єр дизайну в стилі фьюжн не можна назвати дорогим. Саме головне, щоб в інтер'єрі даного стилю було почуття міри й гармонії.

Сучасні дизайнери одностайно вважають, що стиль фьюжн заснований на м'яких і навіть округлих формах, аркових прорізах і більших вікнах. При цьому цікаво можна поекспериментировать зі сполученням різних фактур, наприклад, добірно комбінуючи шорсткі й поліровані поверхні, паперові й тканеві шпалери, а також дерево різних порід.

Фьюжн уможливлює створити інтер'єр, у якому розкіш переходить природно в простоту декору. Даний підхід дозволяє прекрасно погодити між собою улюблений плазменний телевізор і картини передвижників або сучасну електричну плиту й стиль кантрі. Крім того, стиль фьюжн дуже популярний, наприклад, в Америці, за те, що він дозволяє органічно погодити в одному інтер'єрі різні етнічні «дріб'язки», які так любить привозити з різних країн ця постійно подорожуючі нації. Правда, американці називають даний стиль не просто фьюжн, а - глобальним

Елементи їдальні в стилі фьюжн

Інтер'єр їдальні й вітальні повинен підвищувати настрій людей: також як і вид їжі, що ви подаєте на стіл гостям і близьким людям. Тому, якщо ви створюєте інтер'єр столової кімнати в стилі фьюжн, те в ньому повинні превалювати натуральні кольори землі, дерев'яні меблі й аксесуари ручної роботи.

Стіни в приміщенні повинні мати бадьорий і радісний вид, і орієнтуватися скоріше на теплі тони, чим на їхні прохолодні аналоги. Наприклад, універсально буде смотреться світлий тон стін і на його тлі темне дерево й меблі яскравих тонів. При цьому поверхня стін може бути як гладкої, так і имеющей певну структуру

Підлоги в кухні, їдальні, вітальні, виконаної в стилі фьюжн, повинні бути простими, міцними й легенями у відході. Наприклад, у даних випадках прекрасно підійдуть керамічні й кам'яні плитки, теракотові покриття й спеціальна цегла. Для затишку й комфорту на них можна покласти яскраві доріжки й коврики.

Дизайн вітальні, столової кімнати в стилі фьюжн має на увазі, що оформлення вікон у даній частині житла також повинне бути простим і не нав'язливим. Багато дизайнерів у таких випадках використовують очеретяні або дерев'яні жалюзі, а також римські штори, і досягають при цьому відмінних результатів. Крім того, можна превосходно задрапувати вікна за допомогою етнічної тканини

Меблі для їдальні даного стилю повинна бути також зручної й практичної. Вона може бути, наприклад, виконаної в сучасному стилі, а люстра й інші світильники в цьому приміщенні бути створені в класичному стилі. Також оформлюваний простір у стилі фьюжн необхідно прикрасити приємними дріб'язками, наприклад, етнічного стилю. Однак і отут потрібно пам'ятати про гармонію, сполучуваності елементів і почутті мері.

В іншому ж радимо вам не боятися експериментів: адже тільки при польоті творчої фантазії у вас у будинку з'явиться той ексклюзивний інтер'єр, яким ви зможете пишатися, і в якому ви будете почувати себе максимально комфортно.

Будет Вам Полезно
Стяжка підлоги робиться для його вирівнювання й це зовсім неважка справа для того, хто
Звичайна людина, що не бажає вникати в усі тонкості електропостачання свого житла, буд
Перш, ніж розповісти, який витрата гіпсової штукатурки має місце стосовно певної робоч
Сам по себе уклон – это еще полбеды, может быть просто неудобен с точки зрения строите