Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2550

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6052

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Фартух для кухні: варіанти створення

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Фартух для кухні: варіанти створення

Перш ніж приступитися до захисту стін і оформленню фартуха для кухні, необхідно чітко представляти, які вимоги до нього ви пред'являєте і яких цілей при цьому ви хочете досягти. Як правило, багато з людей згодні з тим, що фартух для кухні повинен красиво смотреться й гармонійно сполучатися з кухонними меблями, стінами, підлогою, стелею й так далі.

По своєму функціональному призначенню фартух для кухні, створений своїми руками, повинен захищати меблі й стіни від влучення крапель жиру, води й так далі. При цьому будь-яка господарка мріє, щоб фартух для кухні, розташований у її будинку, легко відмивався від жиру й бруду, а також завжди виглядав (незважаючи на вплив хімічних складів для жиру й таких механічних засобів очищення як губки, щітки, ганчірки) акуратно й неповрежденно.

Але в чи всіх випадках для кухні обов'язково потрібний такий фартух? Досвід підказує, що якщо ваша кухня від стелі до підлоги оброблена кахельною плиткою, спеціальними панелями, які можна легко мити, то тоді фартух, звичайно, можна й не створювати.

Стенові панелі для фартуха

Сьогодні дуже популярним рішенням для створення фартуха для кухні є замовлення при покупці кухонних меблів стенових панелей для проблемної «території». Це є дуже простим і гарним рішенням проблеми. Однак не варто плутати таку панель із типовими панелями, призначеними для обробки стін. Для кухонного фартуха буде придатна тільки ламинированная древесно-стружечная плита (Лдстп), товщиною ледве менше, ніж стільниця.

Як правило, вона створюється з того ж матеріалу, що використовується при виробництві замовлених кухонних меблів. У результаті досягається повна гармонія дизайну, а установка стеновой панелі буде являти собою частина складання кухонних меблів

Фартух з керамічної плитки

Сьогодні керамічна плитка є матеріалом, що активно використовується для фартуха кухні. При цьому сучасна промисловість пропонує найрізноманітнішу по квітах, малюнках, розмірах і фактурах плитку для кухні на фартух, що дозволяє створювати як стильні класичні дизайни, так і авангардні рішення в інтер'єрі.

Однак все-таки варто пам'ятати, що керамічна плитка для фартуха кухні повинна не тільки красиво смотреться, але й бути легкої в збиранні й практичної. Тому, що реалистично дивляться на життя люди не радять застосовувати для фартуха занадто фактурну плитку: неї важче мити

Фартух із дзеркальної плитки

Останнім часом дизайнери часто використовують для створення інтер'єра дзеркальну плитку для кухні на фартух. Такий дизайн не тільки виглядає дуже ефектно, але й дозволяє візуально збільшити простір кімнати. Але не варто забувати, що така плитка трудомістка в збиранні: будь-які навіть самі дрібні крапельки жиру на ній будуть помітні, а при бажанні зібрати їхньою губкою на дзеркальній поверхні будуть залишатися некрасиві розлучення.

Дзеркальна плитка для кухні на фартух підходить тільки для самих акуратних господарок або для кухонь, де рідко готується їжа. При використанні рейлингов на такому фартуху теж потрібно бути обережним, тому що при безлічі висячих речей краса глибини поверхні, що відбиває, буде втрачена

Фартух зі скляної плитки

Однієї із самих модних тенденцій у сучасному дизайні інтер'єра виступає скляний фартух для кухні. Скляна плитка для кухні на фартух може бути схожої на керамічну, однак по фактурі і якості вона сильно відрізняється. Скляний фартух для кухні - це особливе скло, на яке зі зворотної сторони нанесений якийсь малюнок.

Зручно, що стекло на такій плитці захищає малюнок від стирання й вигоряння, тому що зовнішній вплив виявляється тільки на передню стінку зі скла, що легко миється й витирається. При цьому скло може бути прозорим, матовим або рефленим, а за рахунок малюнка на ньому не так помітні, як на дзеркальній плитці, краплі жиру й розлучення

До скляної плитки можна віднести фартух для кухні з мозаїки - дрібних скляних квадратиків різних розцвічень. Такий фартух дуже гарний, але від нього в багатьох людей починає «рябити» в очах, тому фартухом для кухні з мозаїки потрібно користуватися дозовано, а для аматорів спокійних тонів такий варіант взагалі не підійде

Фартух зі скла

Скляний фартух для кухні можна створити й з єдиного багатошарового скляного полотна: він називається триплекс. Таке полотно встановлюють на стіну, на якій уже наклеєні шпалери, розміщені фотографії, малюнки, рослини або тканини. У результаті фартух для кухні із триплекса стає унікальним і дуже зручним: адже стіна при готуванні паскудитися вже не буде.

Ми запропонували вам найпоширеніші варіанти створення фартуха для кухні, ну, а кінцеве рішення приймати вже вам

Будет Вам Полезно
камін як джерело тепла | кладемо каміни й печі Скажіть, що для вас є камін? Хтось скаже,
Утепленням будинку займатися необхідно в наступній послідовності: стелі - зовнішні ст
Для досягнення високого рівня безпеки, а також щоб спростити регулювання температури,
У конструкції підлоги стяжка - це проміжний шар між двома поверхнями - поверхнею перек