Новые Советы

2717

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6034

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2900

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Ви купили квартиру в новобудові

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Ви купили квартиру в новобудові

Хотілося б поділитися особистим досвідом ремонту в новій квартирі. Для початку розповім про те, що переді мною, також як і майже перед всіма людьми, що вирішили купити житло в новому будинку, стояв вибір: придбати квартиру з обробкою або без її. З одного боку, звичайно, залучає вибір того, щоб зробити із квартири «цукерок» своїми руками: мало що там ще зроблять будівельники. Однак, з іншого боку, здається, що краще в'їхати у вже повністю готову квартиру й найближчим часом не «паритися» на цей рахунок

Скажу чесно, у свій час я всю голову «зламала» цим питанням. Але мучила цим не тільки себе, але й своїх знайомих. У результаті дійшла висновку, що варто вибрати найменш заморочливий варіант покупки - взяти квартиру із уже готовою обробкою. Основою такого рішення для мене послужило два основних моменти: по-перше, такий ремонт буде набагато дешевше того, що задумала я - адже хочеться найкращого, а покупка квартири для мене й так стало дорогим «заняттям» і потрібно було найближчим часом ще й з боргами розрахуватися

А по-друге, якісно виконаний ремонт самотужки може зійти нанівець через те, що новий будинок обов'язково дасть усадку й принесе інші «сюрпризи». Такий розрахунок виявився зроблено правильним, і мені не довелося про нього жалувати. Першим під прицільним «вогнем» усадки виявився коридор, стіна якого за перший рік експлуатації сильно деформувалася: у результаті на стиках шпалер стали з'являтися помітні зазори, яких раніше не було. Та й до того ж ремонт, що виконала будівельна бригада, був, треба сказати чесно, непоганим і навіть шпалери були підібрані зі смаком

І хоча, у якихось місцях, звичайно, у новій квартирі ми щось пофарбували й поклеили, але в цілому фахівці порадили нам почекати перші п'ять років і втриматися від капітального дорогого ремонту. Згодом на користь цієї ради зіграло ще й те, що в новій квартирі буквально в перший же місяць житла нас затопили сусіди, і ремонт нової кухні точно б пішов нанівець.

Причому в такий «протечке» були винуваті не сусіди, а будівельники, які щось там наплутали з водопровідною системою. У результаті добре, що був подпорчен не дорогою ремонт, а те було б подвійно кривдно: а так я вже подумки була готова до того, що новий будинок - це «нерозвідана територія», від якої потрібно було чекати «сюрпризів».

Однак сьогоденням «нещастям» для нашої родини стало те, що в одній кімнаті до розеток не було підведене електрика. І в цьому теж минулому винуваті горі-будівельники, які, видимо, хотіли швидше здати будинок комісії. Для рішення такої проблеми довелося викликати електриків і прокладати електропроводку заново. Як бачите, новий дорогий ремонт при цьому обов'язково б постраждав

Але це ще що! Моя близька подруга, коли купила квартиру в новобудові, була в трансі від того, що одна стіна, що перебувала між кухнею й дитячою кімнатою, була під напругою електричного току. І в результаті цього - малюк і сама господарка одержали легкі удари током, коли ненавмисно доторкнулися мокрими руками до косяка дверей. Знову ж у цьому минулому винуваті будівельники: фахівці сказали, що десь «пробито проведення» і, можливо, прийде зносити всю стіну

І хоча такі радикальні міри, завдяки професіоналізму гарного електрика, не знадобилися, але нерви моєї подруги протягом тижня, поки вирішувалася дана проблема, були на межі. При з'ясування ж того, де відбувся «витік» енергії, були «розкриті» всі розетки, вимикачі й ще якісь «підозрілі» місця. У результаті від напруги току позбулися, а от стіну із двох сторін можна було ремонтувати заново. Погодитеся, що будь отут ремонт, виконаний з більшими витратами, то проблем така ситуація принесла б більше.

І, тому, поки наша квартира «обмежилася» звичайною обробкою, без изисков. Однак у будущем я збираюся тут багато переробити по своєму смаку й настрою. Але буду рада, якщо мій позитивний досвід, того, як не витрачати гроші на вітер при покупці квартири в новобудові, придасться ще кому-небудь

Будет Вам Полезно
Заміський будинок можна оформити, витримуючи в інтер'єрі який-небудь певний стиль, але
Якщо з типових дахів для будинку була обрана мансардний дах, те питання установки манс
Любою ремонт рано або пізно, але закінчується й починається не менш «цікава» робота зі
Поняття «розумний будинок» ще кілька років назад можна було вважати чимсь фантастични