Новые Советы

2769

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Трубопровідні арматури

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Трубопровідні арматури

Поліпропіленові труби

Поліпропіленові труби монтуються без зварювання - і це дуже залучає ті, хто не любить шум і бруд. В основному немає обмежень у напрямку й прокладці водопроводу. Ці труби довговічні, порівняно дешеві (самі труби й фитинги до них). На стінках поліпропіленових труб не утвориться живильне для середовище бактерій, суперечка, грибків і шкідливих мікроорганізмів, тобто ці труби екологічно безпечні і гарні із санітарної точки зору.
astraes Ці труби мають високу пропускну здатність, тому як сам матеріал, з якого вони зроблені, відриває всілякі відкладення, кислоти, луги, що потрапили у водопровід, труби не піддані корозії. Таким чином, питна вода в поліпропіленових трубах залишається чистої довгі роки й не забруднюється через відкладення на стінках труб. При разморозке -поліпропіленові труби не тріскаються й не лопаються. Серед недоліків поліпропіленових труб - вони випускаються на заводах обмеженими по довжині, тобто при монтажі не уникнути додаткових стиків, а це теоретично знижує надійність системи водопостачання. Поліпропіленові труби погано гнуться й при поворотах обов'язкові фитинги. Для монтажу обов'язкова наявність джерела електроенергії

Труби ПХВ

Поливинилхлоридні труби, або скорочено ПХВ дуже часто використовуються при монтажі домашнього водопроводу, з температурою в кранах - до 60°С холодної води й до 95 °С у гарячої. Установити й поміняти такі труби може будь-який хазяїн, без залучення майстрів з монтажною технікою. Для установки ПХВ труб не потрібні зварювальні апарати або нарізні сполучення. Досить купити в будівельному магазині спеціальну пасту-клей і размягчитель. Після розм'якшення труби й нанесення клею відбувається холодне зварювання. Виробники клею для ПХВ труб гарантують його надійність і герметичність з'єднань, стійкість до кислот, жирам, маслам, високій температурі й іншим умовам, здатним порушити цілісність труби по місцю стику.
kerakoll. spb Холодне зварювання ПХВ труб відбувається в лічені секунди. При розрізі місця стику шва не виявиться, повинен бути моноліт. Технологія такого з'єднання пов'язана із взаємодією на різних рівнях (хімічних, фізичних) шару полівінілхлориду й клею. Труби ПХВ бувають різні по кольорі: білі - для холодної води; жовті - для гарячої. При покупці ПХВ труб для домашнього водопроводу варто переконатися, що вони створені саме для питної води. Для цього на трубі варто пошукати відповідний значок або запитати й продавця

Металлопластикові труби

Технологія виробництва металлопластикових труб уважається сьогодні однієї із самих прогресивних. Труба містить кілька шарів ( в основному 5) зовсім різні по своєму призначенню матеріалів, у підсумку досягається велика зручність і гарні технічні характеристики труби при експлуатації.
ppipe Самий «нижній» шар, що ближче всього до води - внутрішня поліетиленова труба. Вона забезпечує рівність і гладкість поверхні й уберігає трубу від надмірного скупчення іржі, вапна, илових і інших відкладень, через що труба стає довговічною. Далі йде шар, що склеює, а над ним - несучий тонкий шар алюмінію, що забезпечує не тільки високу надійність труб, але і їхня гнучкість. Завдяки таким конструктивним особливостям, металлопластикові труби використовують для водопостачання жител у суворих кліматичних умовах і сейсмічно небезпечних районах. Над алюмінієм - знову, що склеює шар, а над ним - зовнішній шар пластику, що надійно захищає трубу від впливу зовнішнього середовища й ізолює метал від вологи.
gazotop-d Металлопластикові труби не піддані гідравлічному удару, легко гнуться руками, монтаж здійснюється без нагрівання й зварювання. Можливо прокласти водопровідну «трасу» різної довжини із усілякими поворотами від джерела води до крапки споживання цільним відрізком, без сполучних елементів, а це знижує ймовірність аварійних ситуацій. Металлопластикові труби можуть приєднуватися до будь-яких інших видів труб і сантехнічних приладів за допомогою спеціального металлопластикового фитинга (1 варіант) або обтискної гайки й втулки з гумовими ущільнювачами (2 варіант). Серед основних недоліків металлопластикових труб – обмеження по діаметрі (до 32 мм) і припустимій температурі води у водопроводі (до 90°С).

Будет Вам Полезно
Дуже часто, затіваючи ремонт, люди починають сумлінно задраювати всі вентиляційні від
Уперше стиль модерн з'явився в суспільстві більше 100 років тому й у перекладі з латинсь
Наших предків не дуже турбувало опалення своїх бревенчатих будинків, тому що одна гарн
Гнучка черепиця - сучасний покрівельний матеріал, що надійно захищає дах від Несприятл