Новые Советы

2720

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6038

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2900

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Розумний будинок допомагає ростити й захищати малюків

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Розумний будинок допомагає ростити й захищати малюків

Часто можна почути вираження про те, що «будинку й стіни допомагають». Звичайно, дану фразу, швидше за все, потрібно розуміти образно, а не буквально. Однак для себе в період життя, що у мене був пов'язаний з народженням дочки і її вихованням, я зрозуміла, як за допомогою системи розумний будинок, «стіни» будинку можуть допомагати буквально, і, до речі, дуже навіть ефективно. Якщо комусь придасться мій особистий досвід, то буду рада, адже мова йде про безпеку й комфорт маляти і їхніх батьків.

Наприклад, мене у свій час дуже виручала система бездротового відео - і аудиоконтроля за моїм малям. Багато хто знають даний пристрій як відеоняньку. Однак, підключена до системи розумний будинок така «нянька» може мати більше корисних функцій. Для початку скажу: звичайно, зручно те, що розумний будинок дозволяє постійно стежити за малям навіть у той час, коли ти перебуваєш в іншій кімнаті. При цьому можна бачити як картинку з дитячої на екрані, так і чути всі звуки, що йдуть звідти.

Також дуже зручно, наприклад, і те, що в ситуації, коли ваш малюк заплакав, можна спокійно поспілкуватися з малям по двосторонньому зв'язку й доробити справи в іншій кімнаті. Мене дуже виручало те, що тоді можна заспокоїти дочку смішними звуками, або просто проспівати пісеньку, або розповісти казку. Малюк при цьому швидко заспокоюється й розуміє - мама поруч і він не самотній

До речі, у моїх подруг, розумний будинок у цьому плані, чим тільки не займався. Наприклад, «розумні» беби-ситтори здатні самі проспівати маляті пісеньку або розважити його заспокійливої світловим шоу. Деякі такі системи постачені будильником, каганцем, а також можливістю підключення до DVD і телевізора. А в однієї моєї знайомої в систему розумний будинок був підключений коврик, що дозволяв проводити моніторинг подиху маляти

Інший аспект розумного будинку полягає в тім, що дана система дозволяє підтримувати за допомогою клімат-контролю таку температуру й вологість у приміщенні, що необхідна для малят. Особливо, це зручно тоді, коли ваше маля є грудничком. А в період, коли ваше чадо починає плазувати, запобігти простудним захворюванням вам допоможе те, що клімат-контроль буде вміло управляти системою підігріву підлоги, радіаторами й кондиціонерами. Звичайно, Америки я цим не відкрила, але просто дуже зручно це використовувати, коли справ, дійсно, багато: а отут задав клімат-сценарій і забув про проблему « пекуче-холодно».

Також хотілося б звернути вашу увагу на те, що система розумний будинок здатний забезпечити безпека малюків будинку. Наприклад, чого тільки коштує здійснення контролю над всіма електроприладами. Мені ж ще подобається й те, що система розумний будинок не дає моєму малюкові дивитися годинниками телевізор. Наприклад, я програмую «техніку» так, щоб вона дозволяла маляті дивитися телевізор не більше дві години на день, і - всі

А в результаті хочеться сказати, що батькам потрібно знайти час і розібратися з деякими функціями розумного будинку, які стосуються їхніх малюків: повірте, потім ви про це не пошкодуєте

Будет Вам Полезно
Первые расчеты и земляные работы Строительство бассейна – это дорогостоящая и кропо
Робітники інструменти Крім матеріалів для виготовлення штукатурного розчину, у робо
Більшість із нас мріють про той момент, щоб ванна в будинку/квартирі сіяла й блищала, а
Монтажна піна, властивості якої найбільше підходять для проведення багатьох видів буд