Новые Советы

2724

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6040

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Обігрів труб і їхній захист від замерзання

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Обігрів труб і їхній захист від замерзання

Як правило, сьогодні в багато заміських будинків вода зі шпари подається в будинок по трубопроводу, що по час сильних морозів може просто змерзнути й уже не справлятися з покладеної на нього функцією. Звичайно, їсти варіант прокласти його на такій глибині, де страшні російські морози трубопроводу будуть не страшні, однак це не завжди можна зробити на практиці.

Тому єдино вірний спосіб захистити водні, каналізаційні й паливні трубопроводи від замерзання це робити своєчасний їхній обігрів. У противному випадку подача води й палива в будинок припиниться, а каналізаційна система вийде з ладу. При цьому й сам трубопровід може бути настільки деформований, що буде потрібно його серйозний ремонт

У цей час найефективнішим способом захисту від замерзання труб є їхнє електрообігрівання. Відповідно до даного способу використовується спеціальний кабель для обігріву труб, що може розміщатися як на самих трубах, так і усередині їх.

Нагрівальні кабелі на трубах

Часто для обігріву трубопроводів використовуються нагрівальні кабелі, які прокладають на трубах. Сьогодні існує кілька способів найбільш популярного захисту від замерзання труб за допомогою установки нагрівального кабелю на поверхні труби. Перший спосіб полягає в укладанні одного або декількох кабелів по прямої лінії, що йде уздовж труби. Другий спосіб передбачає укладання кабелю для обігріву труб хвилястою лінією. І, при третьому способі кабель обертають навколо труби по спіралі.

Обігрів водопроводу має на увазі, що труби в такому випадку будуть ізольовані мінеральною ватою, пінопластом або іншими спеціальними теплоізоляційними матеріалами. Також такий теплоізоляційний матеріал буде якісно здійснювати захист від замерзання тільки в тому випадку, якщо він абсолютно не пропускає вологу. У противному випадку теплоізоляційні властивості матеріалу будуть значно знижені

Також варто звернути увагу, що якщо установка під землею кабелю для обігріву труб виробляється в спеціальному коробі, то він обов'язково повинен бути міцним, безпечним і мати попереджуючий напис, що повідомляє про напругу нагрівального кабелю.

Нагрівальні кабелі в трубах

Сьогодні широко розповсюджений спосіб обігріву трубопроводу, при якому нагрівальні кабелі встановлюються усередині труби. Даний метод служить гарним захистом від замерзання труб, тому що кабель у такому випадку буде перебувати в прямому зіткненні з обігрівається средой, щоМ. Звичайно такі проведення мають високий рівень твердості, що сприяє їх більше легкій установці на прямих ділянках труби.

Важливо й те, що такий кабель для обігріву труб має обробку зі спеціального покриття, зробленого з харчового полиетилена. Даний захист не дозволяє одержувати при роботі кабелю усередині труби ніяких шкідливих виділень і змінювати смак питної води. Для установки такого захисту від замерзання труб потрібно точно виміряти ділянку водопровідних, водостічних, паливних і каналізаційних труб, тому що згодом обрізати нагрівальну частину кабелю або звертати її в петлю категорично заборонене

Також варто знати, що не допускається прокладка кабелю для обігріву труб через запірні вентилі. При цьому обігрів водопровідних труб з питною водою має на увазі підключення нагрівальних кабелів з обов'язковою їхньою проводкою через УЗО або реле току витоку. Крім того, потрібно відзначити місце установки кабелів з відповідним попереджуючим написом.

Саморегулюючі нагрівальні кабелі

Саморегулюючі нагрівальні кабелі сьогодні широко використовуються не тільки для обігріву водопровідних труб, але й для стаивания снігу й льоду у водостоках і жолобах, а також для підтримки необхідної температури в трубах гарячого водопостачання. У цей час застосування саморегулюючих кабелів для обігріву труб це самий надійний і самий економічний спосіб захисту від замерзання труб.

А вся справа в унікальній властивості саморегулюючого нагрівального кабелю, що дозволяє змінювати свою виділювану потужність на кожній певній ділянці, керуючись при цьому необхідними умовами тепловіддачі, тобто на холодній ділянці труби такий кабель буде виробити більше тепла, а на ділянці труби з більше високою температурою - менше тепла. У результаті не виникає проблеми перегріву труби й використанні в порожню електроенергії.

Як правило, саморегулюючі кабелі для обігріву труб установлюються на поверхні трубопроводу. Такий кабель можна просто й зручно монтувати й самотужки. Він може відрізатися на будь-яку довжину від 0,5 м до 100 м залежно від довжини передбачуваної ділянки обігріву й підключатися до мережі в 220 В.

Виберіть для свого заміського будинку таку систему обігріву труб і захисту їх від замерзання, що вам здасться найбільш практичної. І тоді сильні морози, які незабаром прийдуть у нашу країну, будуть вашим трубопроводам не страшні

Будет Вам Полезно
Жизненный уровень россиян неустанно повышается. Многие из них уже не думают о вопроса
Пам'ятники надгробка виготовлення із граніту в Тюмені | різні питання будівництва й рем
Якщо говорити сухими енциклопедичними термінами, то фундамент являє собою «частина б
Всі огорожі у світі, якими тільки можна відгородити городи й дачні ділянки, ділять на т