Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6138

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Стіни дачного будинку

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Стіни дачного будинку

Якщо представити, як сьогодні готовлять деревину для будівництва будинків, то процес виявиться не таким вуж простим. Дерево не просто рубають у лісі, обтісують сучки й пиляють на колоди - це вже не зовсім прогресивно. До дерева в сучасному світі теж застосували так званий «індустріальний» підхід, вивчили всієї його властивості, вичавили всі соки й поліпшили як будівельний матеріал. На сьогодні самий популярний дерев'яний «конструктор» - це профільований брус. Виходить він у такий спосіб: колоди розпилюють на дошки, сортують, обробляють різними складами ( щозахищають від цвілі, грибка, вологи, ультрафіолету). Після обробки дошки обсушують, калібрують, склеюють у бруси з наступним профілюванням.
idomostroi44 Бруси, які готовлять за спеціальною технологією, гарні ще й тим, що з'єднувати їх легше - вони вже до цього підготовлені (по способі « паз-гребінь») і не вимагають при кладці різних ущільнювачів і пеногерметиков. Ще одного способу побудувати дерев'яний будинок - застосувати каркасний метод складання.

Каркасний будинок

Стіни таких будинків схожі на сандвіч: каркас виконаний із цільної деревини твердих порід, потім треба шар утеплювача, у якості якого звичайно виступає мінеральна вата «isover». Із зовнішньої сторони утеплювач закривають цементно-стружечними плитами. Стики між плитами зашпаровують цементним розчином. Зверху плити за бажанням можна чим-небудь облицювати, наприклад, сайдинг-панелями. Внутрішню обробку можна зробити з гипсокартона.
bud. temis Отже, каркас. Він є основою несучої конструкції. Каркас складається з нижньої й верхньої обвязок, рядових, несучих, проміжних і кутових стійок, ригелів, розкосів твердості, між якими встановлюють і кріплять віконні й дверні блоки. Для каркаса підійде найрізноманітніший деревний матеріал: колоди бруси, дошки. Несучі стійки розташовують на відстані 0,5-1,5 м з дотриманням домірності дверних і віконних прорізів. Але кути всіх елементів каркаса настійно рекомендується скріплювати тільки за допомогою сталевих вертикальний рейок. Важливим елементом у каркасному будівництві служить обв'язка - горизонтальна частина каркасних дерев'яних стін. Обв'язку роблять із одного або двох вінців (вінець - прямокутна конструкція, що складається з перпендикулярно покладених по периметрі колод, скріплених між собою в кутах замковим з'єднанням). Звичайно другий вінець служить нижньою обв'язкою, у яку врубують лаги підлоги (аналогічно балки перекриттів). Всі деталі каркаса закріплюються за допомогою цвяхів.
domostroenie Для більшої міцності каркаса в стінах по кутах з'єднань робляться підкоси. Верхню обв'язку прикріплюють зверху стійок скобами, врубують у неї балки, що перекривають, установлюють крокви (опора для скатної покрівлі, балка, до якої кріпиться настил даху). Крокви краще зробити з дощок перетином 5х15 або 5х18 см.
Із зовнішньої й внутрішньої сторони каркасний будинок можна обшити дошками (товщина не більше 2,5 мм). Якщо в процесі обшивання залишаються порожнечі, їх потрібно обов'язково заповнити утеплювачем

Цегельні стіни

Цегельну кладку можна робити як з керамічного, так і із силікатної цегли. Силікатна цегла має більше високу теплопровідність і гигроскопичностью. Також буває повнотіла й пустотіла цегла. У пустотілої цегли його наскрізні або закриті порожнини зменшують теплопровідність матеріалу, а вага стіни, виконана з нього, буде також менше. Цеглу бувають різними й по розмірах. Найпоширеніший - одинарна цегла має розміри 250х120х65 мм. Буває цегла модульний (стовщений) - 250х120х88 мм. Цегла можна класти довгої (ложковой) гранню уздовж стіни, тоді виходить поздовжній ряд або комбінувати кладкою короткою гранню - тичковий ряд. При такій кладці товщина стін буде рівнятися товщині в половину - ціла цегла, тобто 250 мм. Стіну можна робити й товщиною в полкирпича (назовні звернена тільки ложковая частина) - це зменшує витрату матеріалу й втрати площі.
nashdomik Основні частини цегли
1 - постіль
2 - стусан
3 - ложок
а - у чверть цегли
б - у полкирпича
в - у цеглу Якщо будиночок буде призначений тільки для життя в ньому в теплу пору року, можна не зводити товсті стіни. Для зовнішньої стіни в цьому випадку вистачить товщини в 1,5-2 цегли, а для внутрішньої 0,5-1 цегла. Якщо будинок планується використовувати цілий рік, зовнішні стіни потрібно робити пустотілими, а потім заповнювати їх теплоізоляційними нанести матеріалами.

Особливості кладки

Вибирати будівельний розчин для кладки потрібно з розрахунком. Розчини теж бувають різні, саме головна відмінність - пластичність (рухливість). Звичайно розчин виготовляють із суміші цементу й піску (який перед цим ретельно просівають). Чим більше частка цементу в розчині, тим він менш пластичний. Виходить, що змішані цементно-вапняні й цементно-глиняні розчини теж більше рухливі, чим чистий цемент. Це може бути й добре, і погано.
stroyservice Якщо дачний будинок будується з пустотілої цегли, то застосування занадто рухливого розчину - непрактично й неекономично, тому що він затікає в порожнечі, наявні в тілі цегли. З іншого боку, непластичний розчин набагато сутужніше розстеляти й розрівнювати. Визначити рухливість свого будівельного розчину можна за допомогою спеціального еталонного конуса (на 7-14 см опади). При кладці пустотілої цегли застосовують розчин із пластичністю не більше 7-8 см опади конуса. Якщо надворі коштує жарка погода, і ви кладете повнотілу цеглу, рухливість розчину краще довести до 12-14 см осідання конуса. Перед використанням розчин потрібно ретельно перемішати, тому що із часом важкі частки осідають, розчин розшаровується й здобуває неоднорідність. Кладку починають вести з кутів. Коли висота кладки досягла 5-7 рядів, до кожного кута приставляють порядовку (роблять це за допомогою схилу). Порядовка являє собою вертикальну жердину, з відзначеної на ній висотою кожного ряду. Порядовки, що коштують уздовж однієї стіни в різних кутів, з'єднують горизонтальним шнуром. Після цього продовжують будівництво кутів, контролюючи горизонтальність рядів шнуром (причалкой), а вертикальність ребер - порядовкой. Після викладення кутів на висоту 7-8 рядів закладають простінок і переходять до будівництва нової стіни
Правила укладання цегли досить прості. На постіль кладуть шар розчину на 1-3 см менше ширини цегли, розподіляють розчин по всій поверхні, зверху кладуть нову цеглу й несильно стукають по ньому. Якщо розчину було занадто багато, надлишок виступить зі швів. Тоді його потрібно зрізати кельнею й використовувати вдруге.
s-anselmo Якщо надалі передбачається облицьовувати стіну фасадними оздоблювальними матеріалами, кладка повинна бути пустошовной, тобто видалити розчин зі швів на глибину 1-1,5 см. Якщо ж подальших робіт з обробки не передбачається, то шви обробляються заподлицо, тобто розчин залишається на одному рівні з іншою поверхнею стіни

Будет Вам Полезно
Зварювальний апарат є одним з найбільш затребуваних серед домашніх майстрів інструме
Безсумнівно, не найдеться людини, що побачивши мідну покрівлю, залишиться абсолютно ба
Килимова плитка являє собою ковролин, але не у звичному рулонному виді, а як матеріал,
Огляд російського ринку заміської нерухомості | нерухомість - правильний вибір! Сучас