Новые Советы

2770

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6129

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Сендвич панелі - відмінний матеріал у будівництві

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Сендвич панелі - відмінний матеріал у будівництві

Приблизно років 30 назад на російському ринку будівельних матеріалів з'явилася новинка, так звана сендвич-панель. Практично відразу почалося будівництво будинків із сендвич панелей. Цей незвичайний матеріал, по своїй конструкції трохи, що нагадує бутерброд, складається із двох металевих аркушів, між якими прокладений шар теплоизолятора. Як зовнішні сторони панелі використовується сталь, оцинкована із двох сторін, хоча відомі панелі із пластизола, полиестера й навіть гипсокартона. Теплоизолятором звичайно служить мінеральна вата, пінополіуретан або пенополистирол.

Переваги сендвич панелей

Будівництво із сендвич панелей виконується дуже високими темпами, завдяки їхній легкості й простоті монтажу, а надзвичайно високі експлуатаційні властивості визначають досить широку область застосування. Сендвич панелі заводського виготовлення відрізняються практично ідеальною геометрією, вони не горять і не підтримують горіння, будучи абсолютно пожаробезопасним матеріалом. Сендвич панелі екологічно безпечні й не виділяють шкідливих речовин, зручні при транспортуванні й не вимагають додаткової обробки.

Спочатку, бистровозводимі будинку із сендвич панелей призначалися для промислового призначення, а так само різних торговельних і складських приміщень, але останнім часом такі будинки будуються для спортивних комплексів, басейнів, автостоянок і багато чого іншого. Такі будинки відрізняються досить низькою металоємністю і як наслідок цього великою економічністю. Експлуатація цих будинків припустима при температурах від -60˚З до +50˚З, а монтажні роботи можна вести при будь-яких погодних умовах

Сьогодні вдома із сендвич панелей будуються повсюдно. Крім того, сендвич панелі застосовуються не тільки для спорудження зовнішніх стін будинків. Завдяки високим звукоізолюючим властивостям, сендвич панелі застосовуються для внутрішніх стін і перегородок. Висока теплоізоляційна здатність дозволяє використовувати панелі для промислових холодильних і морозильних камер великого обсягу, а так само при створенні автомобільних ізотермічних кузовів і рефрижераторних залізничних вагонів

Будинку із сендвич панелей мають естетичний і привабливий зовнішній вигляд. Сьогодні промисловість випускає сендвич панелей різноманітного фарбування, що дає значну волю вибору дизайнерських рішень в оформленні житлових будинків. При використанні сендвич панелей як зовнішні стіни, відпадає необхідність у їхній додаткової тепло й гідроізоляції, а так само додатковій обробці.

Різновиду сендвич панелей

Розрізняють два види панелей. Це стенові й покрівельні сендвич панелі, використовувані для створення всіляких дахів. Панелі, як і стенового типу, складаються з тонкої листової сталі имеющей полімерне покриття. Покрівлі, виготовлені із застосуванням таких панелей, мають не тільки дуже привабливий зовнішній вигляд. Вони довговічні й не створюють великого навантаження на несучі конструкції. Володіючи високої влагоизолирующей здатністю, сендвич панелі, використовувані для створення покрівлі, забезпечать довгостроковий і надійний захист усього будинку від несприятливих погодних умов.

Застосовуючи сендвич панелі для укосів, можна без особливих зусиль створити надійний захист для віконних конструкцій, що не буде мати потребу в додатковому утепленні й обробці. Правда для цього знадобиться вирізати із цілої панелі необхідні по розмірах елементи, і подбати про відповідну їхню ізоляцію від зовнішнього середовища за допомогою спеціальних гідроізоляційних складів. Сендвич панель легко піддається всім видам механічної обробки, тому проблем з раскройкой укосів виникнути не повинне.

Монтаж сендвич панелей

Монтаж сендвич панелей, технологія якого передбачає з'єднання окремих панелей за допомогою різьбових кріпильних виробів, виконується по місцю установки. Вид і кількість кріпильних елементів визначається виходячи з розмірів панелі й типу несучої конструкції. У місцях з'єднань панелей рекомендується використовувати ущільнення. Це ще більше підсилить теплозберегающие властивості спорудження.

Хоча монтаж сендвич панелей відрізняється простотою, найбільше правильно буде доручити ця справа фахівцям, що мають досвід роботи з подібними матеріалами. Особливо відповідальною операцією є раскройка панелей. Робити її необхідно на м'якій подложке, що б не ушкодити захисне покриття. Різати панель найкраще за допомогою пилки що має мелкозубчатое полотно. А для розрізування жерсті необхідно застосовувати ручні ножиці по металі. Категорично не допускається використання абразивних різальних інструмент, які можуть залишити задирки в місці реза й порушити гідроізоляцію панелі. Монтаж необхідно починати з кутів крайньої нижньої панелі, монтуючи спочатку стикові панелі, а потім нахлестні.

Будет Вам Полезно
Кожній людині хочеться мати місце, де почуваєш себе затишно, де добре відпочити, набрат
Малі архітектурні форми на ділянці завжди радують око, а альтанка - це ще й улюблене міс
Звичайно, вибір земельної ділянки потрібно почати з того, щоб прочитати про нього ого
Бажання людини змінити й прикрасити якнайкраще простір навколо себе цілком Природно.